Tüm kürk hakkinda bir kürk moda rehberi

Kürk giyim bir zorunluluk olarak degil, bir moda ifadesi olarak basladi. Soguk iklimlerde Eski göçebe onlarin yaninda avlamak için seyahat ederken vücutlarini sicak ve korumali tutmak için öldürücü gizler giydi. Toplum ilerledikçe ve insanlar sadece ne gerek daha var baslayinca, moda önemli büyüdü. Öne ve kisisel servet görüntülemek için bir arzu yaratici yeni kürk giyim esin kaynagi oldu. Bugün, kürk moda, bir bireyselligin ifadesi ve giyim malzemesi olarak kürk mevcut en çevre dostu bir seçimdir.

Bu kürk moda rehberi kürk giyim ve aksesuar, egilimleri ve islevsellik çok tip bir bakacagiz. Tüm kürk ögrenmek için bu kürk moda rehberi kullanin.

kürk giyim ve aksesuar çesitleri
Kürk moda ilk insanlar çok az seçenek vardi sahneye çiktiginda, onlar vizon uzun ya da kisa ceket satin almak olabilir, kunduz ya da rakun ve açik kahverengi veya koyu kahverengi. Tasarimcilar sonra daha fazla renk seçenekleri, stil seçenekleri ve postu türleri ilerledi ve hatta kürk moda tasarimlar içine deri, süet, mikro elyaf, kumas dokuma kumaslar ve kasmir gibi diger malzemeler, karistirma basladi.

Bugün, kürk giyim ve aksesuar hayal her forma dahil ediliyor. Kürk giyim bir moda zorunluluk haline gelmistir. Erkekler ve kadinlar renkleri, postu türleri ve dokular çesitli uzun mont, palto, sportif ceket, yelek, sapka, saç bantlari, el çantalari, anahtarliklar ve diger kürk ürünleri satin alabilirsiniz.

2010/2011 kis sezonu için kürk egilimleri
Tasarimcilar hala lüks ve doku eklemek için kendi moda giyim tasarimlar içine kürk içeren seviyorum. 2010 ve 2011 yilinin sonbahar ve kis için kürk egilimleri kürk kapli botlari, lüks kürk pantolon, etek ve sort, parlak renklerde hem mont ve casual ceketler ve kürk bagli kürk yaka içerir.

Sadece bu yil kürk ile çalisan tasarimcilar veya koleksiyonlari bazilari sunlardir; Dolce & Gabbana, Marc Jacobs, Chanel, Anna Sui, Bill Blass, Donna Karan, Michael Kors, Zac Posen, Elizabeth & James, Jil Stuart, Ralph Lauren, Venexiana ( Kati Stern), Vera Wang, Zang Toi, Zandra Rhodes, Zuki ve BYTE Giuliana Teso.

Kürk tüm tasarimcilarin 2010 ve 2011 bu sonbahar ve kis baglayan ortak bir iplik gibi görünüyor. Tasarlanmis parçalari çogu kendi güzel ama kürk beklenmedik birlesme onlari daha sik hale getirir. Sürekli yillarda sonbahar ve kis koleksiyonlari kullanilmak üzere kürk gelmek arayin.

kürk fonksiyonu
Bu madde kullanimi olsun eger emin degildir çünkü birçok insan kürk satin almak için tereddüt ediyorlar. Kürk giyim ve nerede giymek ne zaman emin. Kürk moda bugün hakkinda çok sey herhangi bir kural yok olmasidir! Bu resmi için gündelik sik takilabilir, ve en kürk modasi onunla giyilir ne bagli olarak oldukça çok yönlü olabilir gibi artik özel bir olay için kürk giysi parçalari kaydetmeniz gerekir. Kisa kürk ceket veya yelek pantolon büyük bir çifti ile ofiste islevsel olabilir. Uzun kürk ve kafa bandi o sicak ve sik tutmak için tüm kis uzun takilabilir. Kürk kapli çizme tüm sonbahar ve kot pantolon ya da renkli naylon çorap ve büyük bir kalem etek ile uzun kis görünümlerini yapabilirsiniz. Kürk aksesuarlari ve diger kürk kesilmis moda kolayca sicak aylarda takilabilir.

Kürk giyim ve aksesuar satin almadan önce bu kürk moda kilavuzuna bakin. Bugün daha, fonksiyonel sik ve hiç olmadigi kadar erisilebilir oldugunu kürk unutmayin. Hatta bir yakinini, ya da kendiniz için büyük bir lüks hediye! Unutmayin, online satin alma zaman kaliteli kürk ürünleri satan uzun bir geçmisi vardir saygin bir bayiden orijinal ve satilan oldugundan emin olun. En önemlisi, haftanin her günü özel hissetmek için dolap içine karistirma kürk moda parçalari tadini çikarin!