lehenga choli basitlik ve kadinlarin utangaçlik için lezzet katiyor

Lehnga choli bol dökümlü bir kadin en güzel görünüyor. Bu kiyafet onun aldatici itiraz nedeniyle herhangi bir kadinin güzelligini artirabilirsiniz. Her kadin güzellik artirilmasi benzer sekilde, herhangi bir yerde, giyilebilir kadar çok yönlü oldugu anlamina gelir herhangi bir vesileyle bir görünüm yükseltebilirsiniz. Tüm yerler için bu kiyafeti giymek için uygun dügün, dogum günü partisi, aksam parti, vb olun.

Lehnga Hindistan geleneksel kiyafetleri oldugunu. Daha önce kadinlarin bile evde onlari giyerdi. Ama zamanla, bu rahat giyilen kiyafetleri yüksek statü kazanmis ve bugün özel olaylar ve durumlar yipranmis. Couturiers onlari kumas, stil, tasarim ve kesim ile ilgili bir çok gelismistir. Altinda kadin kalbinde büyük bir yer yaptik lehnga türlerinden bazilari belirtilmistir.

Georgette lehenga cholis

Georgette kumastan yapilmis Lehenga cholis olaganüstü bir görünüm vermek ve her yerde giyilmesi için sadece apt vardir. Bu kumas lehngas böylece kadinlarin bol seçenek, tüm renkleri mevcuttur. Ayrica, pul, dabka, zari, Zardozi, Kundan, latkan ve daha fazlasi gibi çesitli süslemeler ile süslü olabilir. Bu kiyafet çok özeldir.

krep lehngas

Krep kumas son derece moda dalgalar yapiyor. Onlarin net ve Oluklu doku çekici bir görünüm verir. Lehengas yapiminda için bu kumas mükemmel. Çesitli renklerde mevcuttur ve süslemeler çesitli tipleri ile dekore edilebilir. Onlarin çok yönlülük onlara karsi daha çok kadin çekiyor.

bir hat lehnga cholis

A-line zaten çok popüler bir tarzi ve uzun süre iktidar moda dünya. Onlar düzgün her rakam yakismak. Lehngas da onlarin bir yer yaptik ve derin bir dereceye kadar hiç kadin süslüyordu. Bu kiyafeti farkli kumas ve tasarimlar mevcuttur.

balik lehenga cholis kesmek

Balik kesim lehengas büyük ölçüde ince ve uzun boylu kadinlar güzellestirir. Bu güzel kendi egrileri yere düser ve siluet uygun bir görünüm verir. Dügün gibi özel günler için, harika bir seçimdir.

düz kesim lehnga cholis

Düz kesim lehenga cholis tarzi çok popülerdir. Dini yere çagdas taraf, dügün için giyim gelin itibaren Onlar, bir tüm vesilesiyle kiyafet, onlar herhangi bir yere donned olabilir. Onlar renk ve süslemeler ile çok yönlü.

mega kol lehenga cholis

Kollu da lehngas dikkate ana noktasidir. Farkli tarzi kollu yapilir. Mega kollu bunlardan bir tanesi. Bunlar en iyi kolsuz daha uzun ve daha kisa yarim kollu olarak tanimlanabilir. Bu tarz tatli ve sevimli bir görünüm verir.

kolsuz lehnga cholis

Kolsuz lehnga cholis moda çok yüksektir. Bu kiyafet tarzi flaunting için çok iyi oldugu gibi onlar, sik kadinlarin üst seçimdir.

yarim kollu lehenga cholis

Lehenga choli Bu tür fazla deri gösteren rahat olmayanlar için iyidir. Bu mega kol ve kolsuz lehnga cholis gibi esit derecede çekici.

Onun her formu kendi yolunda benzersiz ve basitlik ve kadinlarin utangaçlik için lezzet katiyor.