kapri tozluk ile en yaygin moda Blunders

Kapri tozluk tarzi geri döndü ve kalmak için buradayiz gibi görünüyor. Uzun üstleri ve mini etek altinda iyi görünüyorsun, ama bazi insanlar için, bu görünüm koparmak zor olabilir. Gerçekten gereksizdir tozluk, ilgili moda Blunders bir yeri vardir. Onlar giymek çok kolay, ama akillica moda seçimler ile eslestirilmis zaman, sonuç felaket olarak kanitlamak olabilir. Burada tozluk kullanarak birkaç moda hatalar vardir. Umarim, hiçbir zaman Danskin tozluk sallanan olacak.

Moda gaf 1 legging: pantolon gibi tayt giymek
Her zaman podyum ya da moda dergilerinde gördükleri giyemezsin. Gün durumlara gün olarak, pantolon gibi tozluk giymek iyi degildir. Hemen hemen tüm tozluk transparan bulunmaktadir. Isik tozluk çarptiginda, her sey altinda görülebilir. Bazi kadinlar üzerinde sadece iç çamasiri var gibi bakarak dolasiyor görülebilir. Gerçek su ki tozluk aslinda iç çamasiri gibi yipranmis olmasidir. Onlar herhangi bir kiyafet için benzersiz bir yetenek eklemek için yetenegi var çünkü couture bölümüne bir siçrama yapti. Ancak, sadece bel altina düsmesi uzun üstleri altinda giyilmelidir içindir. Onlar etek, tunik üstleri, büyük boy üstleri ve kisa etek ya da sort altina iyi bakmak.

pantylines: Moda gaf 2 legging
Pantolon olarak tozluk giyen daha kötü olan tek sey, büyükanne külot hatlari arkasinda göstermek yasiyor. Eger pantolon gibi ultra siki tayt giymek için gidiyoruz varsa, kayis düsünebilirsiniz.

Çok ince onlari giymek: Moda gaf 3 legging
Danskin ve Capri tozluk uzanmis olabilir. Bunlar cilt siki. Ancak, çok fazla gergin olsun, onlar üzerinden görmek olma egilimindedir. Degil tersi – giyen tayt temel amaci vücudunuzun sicak tutmaktir. Tayt ile görmek tamamen tayt giyen amaci yendi. Onlari çok fazla germek, onlar siz de sadece bazi karanlik çorap yipranmis olabilir. Bu Bunu önlemek için dogru boyutu tozluk giymek en iyisidir. Genellikle, biraz daha agir olanlar bu sorun var. Tam kapsama almak böylece Danskin arti boyutu tozluk büyük bir seçenek vardir.

orta buzagi tozluk: moda gaf 4 legging
Capri tozluk giymek için gidiyoruz, orta uyluk veya tam uzunlukta olanlari giyerler. Orta buzagi tozluk giymek asla. Gerçek su ki herkes düz kalmamasidir. Oldukça kalaysiz olabilir alt bacak en büyük parçasi sizi kesti. Ayni zamanda onlari kirisik hale tozluk kadar uçtugunda – degil çok iyi bir görünüm. Bu kisa ve bodur görünmesini saglar, bacak keser. Vücudunuzun düzgün çizgiler yapmak için bir sey – onunla botlar giyiyorlar, bu uzunlugu sadece uygundur. Bir elbise ya da uzun top altinda sizin tozluk giymek için gidiyoruz, tam uzunlukta olan bir sopa. Eger bir etek ya da kisa sort, orta uyluk ile katman için gidiyoruz uzunluk tamamen uygundur.