Hom erkek iç çamasiri 40 yil kutluyor

HOM vesilesiyle isaretlemek için erkek iç çamasiri bir kutlama dizi tanitimi ile infamously popüler HOM erkek iç çamasiri 40. yilini kutluyor. HOM Isik Renkler Kutlama araligi yüksek HOM müsteri parlak, taze ve heyecan verici yaz renk seçenegi ile bekledigi tüm stil ve kumas nitelikleri sizar.

Eril Elegance Yenilik adi altinda 1968 yilinda Marsilya yilinda kurulan, HOM yasam ve is basari için çaba her yasta aktif adam için yüksek kaliteli iç olusturarak iç çamasiri moda yol ileri öncülük etmistir. Onlarin iç çamasiri ayrim, kalite ve hala talip Diger markalari için yüksek bir standart ayarlar tasarim net bir tezgah isareti ayarlayin.

Disari ile 1970 HOM, avant garde stilleri olusturmak eti ile zaman çagdas iç çamasiri sinirlari germe ve araliklari büyük ilgi tasarimlar ve özel derece yumusak Poliamid ve likra pamuk karisimi kumaslar ile görmek için bir itibar kurdu. Birçok HOM zamanda çok ilerisinde diger markalarin oldugunu söyledi olurdu.

HOM 1980’li yillarda bir adim daha ileri gitti ve her biri kisa klasik gevsek boksör iterek zaman, HOM tüm destekleyici bir kese destegi ve henüz size saglayan bir iç kisa ile boxer gelistirerek oyunun bir bas vardi görünüm ve kisa bir boksör özgürlügü. Bunlar aktif adam uzun bir süre arayan olmustu her seyi sagladi ve aktif erkeklerde özellikle spor sirasinda gerektiren talepleri kabul etti.

1990’li ünlü yatay açilis ve anti alerji kumaslar kullanarak içerir onun sasirtici HO1 tasarimi, lansmani ile erkek iç çamasiri HOM en yenilikçi tasarimlari mümkün biri görür. Bu yeni seviyelere aktif spor adam için iç çamasiri mevcut odak alir ve sag ve sol elini kullanan hem de erkekler için kolay ve hijyenik erisim saglar. Bu kadar popüler bu tasarimi bile Louvre Müzesi’nde Ulusal Fransiz Koleksiyonu sergisi için de yapan seydir.

HOM HOM 3001 aralik lansmani ile gücü binyilda gücü gider, bir couture gerçekten modaya uygun erkek için podyum tarzi iç çamasiri moda araligi ve herhangi bir erkek veya kadinin baslarini açmak için tasarlanmistir zenginlik, bastan çikarma ve cinsellik bagiriyor.

‘HOM Iç tasarimci erkek iç giyim en popüler markalarindan biri oldugunu Giggleberries Ingiltere rapor. Bu HOM erkek iç çamasiri hiçbiri ikinci ve kendi tasarimlari don olanlar hayatta kalite ve mükemmellik bulmak gerçekten seçici bireyler, neden görmek kolaydir. HOM gerçekten erkek iç çamasiri yenilik, stil ve tasarim getiren 40 yillik kutlamanin hak ediyorsunuz ‘