fransiz manset ve uygun kol dügmeleri tarzi ayrintili bir

tanim
Fransiz manset varil manset iki kat daha uzun. Bu kol dügmesi delik karsilamak nerede kendini geri katlanmis giyilir. Her iki tarafin iç kenarini iki kumas kapatma olusturmak için bir araya sikistirilmaktadir ve bir kol dügmesi birlikte tutarak ve manset birakarak kumas ve bilek altinda sarkan kol dügmesi güvence deliklerden disli. Tarzi farkli isimler sayisiz altinda dünya çapinda bilinen, Birlesik Krallik’ta çift manset ya da Fransa’da bir Mousquetere, Almanya’da umschlagmanschette. Bu dünyada devlet adamlari CEO’lar ve en hayirli resmi etkinlikler görülebilir daha resmi bir tarzidir.

accessorizing
Ne temel varil manset onlari ayiran bir Fransiz manset istediginiz sekilde Accessorize olabilir. Renk olsun belli bir yesil giyerek göz ile kol dügmeleri koordine, ya da evcil hayvan seviyorum çünkü köpek gibi bir çift giymeyi tercih, siz pembe filler için elmas oniks sinirsiz seçenek var. Onlar sizin kisilik ya da kiyafetleri ile koordine etmek için seçenek sunmak. 2,00 $ 2000 $ veya bir çift yüksek itibaren, kol dügmeleri bir toplanti öncesinde el sallamak ne zaman kim dünyaya göstermek ya da restoranda bu tasariyi imzalamak üzerinden ulasabilirsiniz. Bir adam onun bütün topluluk üzerinde almadan taki takmak için birkaç yollarindan biridir.

ayrintilar
Bu gerçekten kendinizi ayarlamak istediginiz küçük seyler asagi gelir, bu bilgileri her zaman var.

O bir çizgili kravat giyiyor? Ayakkabilarini tuttu musunuz? O bir cep kare var mi? Büyük soru ve onlar gerçekten kisilik spot yapmak, henüz daha ince bir duygusu var gösterir bir sey var. Fark akut göz alir bir sey, sanatsal yönünü göstermek için özgürlük verir ve ayni zamanda çalismak için takim elbise ve kravat giyer sokakta düzenli Joe ayri kilan bir sey. Bir sey Fransiz manset oldugunu.

Ofiste ya da bahçesinde temizlik görülebilir varil manset apposed, Fransiz manset sadece elbise gömlek için açikça oldugunu. Bu sizin kisisel stil, günün tutum vitrin bir yer için bir palet verir. , Kendi emaye veya altin veya gümüs ya da cam kol dügmesi gardirop hatta plastik gerektirir bileginize bir tuval düz bir alternatif asla. Bir süsleme henüz yeterince, sizin topluluk uzak dikkat çalmak için yeterli küçük bir vitrin
bir seçici göz olanlar tarafindan asla cevapsiz oldugunu. Fransiz manset size elbise zaman zaman almak gibi dünya söyler. Eger kolluk süsleme seçin ve delik içine kol dügmeleri iplik geri kat var. Ve masanin basinda oturup sunum yapmak zorunda oldugu bu is toplantisi gelince – iyi bazen varil manset ise yaramaz.

O varil manset hemen her sey yapiyor giyebilir, bu defacto standart var. Ancak Fransiz manset gerekli standart üzerinde tarzi bu aksani. Bu bilgi için bir göz var gösterir, ve bu tarz söz konusu oldugunda, bu bilgi her zaman.