Deri spor ceketler iyi bakmak ve iyi hissetmek

Deri spor ceketler gerçekten bu sezon Han bulunmaktadir. Eger deri ürünleri için alisveris, kullanilabilen deri farkli türleri hakkinda bilgi emin olun, fiyat vb Hi-moda Deri spor ceketler 2 dügme ve 3 dügme stilleri mevcuttur. Sik blazer yapmak için kullanilan deri Farkli renkler siyah, kahverengi, zeytin yesili, sari, kirmizi, sicak tonlu karamel, konyak, sienna ve çikolata kahverengi.

Deri Türleri
Deri bir hayvan herhangi, (henüz esnek) sertlestirilmis, tabaklanmis kuru ve boyali cilt. Modern boyama süreçleri sayesinde, deri türlerinin çogu hemen hemen her renk bulunabilir. Bazi deri, ancak, en iyi özel renkler için bilinir.

Güderi: yabani geyik (geyik, geyik veya antilop) bir pürüzsüz bir yüzey ile Katlanir deri.

Chamois: Deri aslinda Alp dag keçisi, bir keçi gibi hayvan yapilmis. Günümüzde, koyun itlaf AOS. Güderi de onun üstün yumusaklik, emicilik ve açik kahverengi renk için kabul edilir. Bu SHAM-ee, parochially SHAM-wa telaffuz, ya da.

Dana derisi: Genç inek deri. Bu, yumusak deri AOS, ama desen ve diger dokular ile AU veya kabartmali,,, Äúvelour deri olusturmak için pürüzlü olabilir. Bu sik olarak kabul edilir ve genellikle koyu tonlari (siyah ve kahverengi) bulunur.

Sigir derisi: ayakkabi, bot ve ceketler için kullanilan anaç ineklerin Deri. Saglam ve dayanikli, bir düz veya pürüzlü yüzey olabilir. Sen, tüm renklerde bulmak Äôll, ama kahverengi ve siyah çogunlukla tonlari.

Kertenkele derileri: Timsah, timsah ve diger kertenkele derileri genellikle kemer, bagaj veya ayakkabi ile sinirlidir. Bir pullu doku ve güzel bir parlaklik spor ve yesil, gri, kirmizi ve kahverengi tonlarinda bulunabilmektedir.

Domuz derisi: Domuz derisi daha yaygin Güney Amerika’da yaygin olarak kullanilmaktadir. Bu biraz kestirmek (tüy) vardir ve genellikle renkli dokunmatik ve tan düzgün.

Devekusu:, Äùexotic, kemer ya da ayakkabi bulunan AU deri. Devekusu bir koparip tavuk benzer ve gibi, bir, Äúgoose yumru, AU görünüme sahiptir.

Süet: Dana derisi arka yüzünde asiri yumusaklik noktasina pürüzlü zaman Süet olusturulur. Çikan sekerleme neredeyse kadife benzer. Süet mal tüm büyük renklerde bulunabilmektedir.

Fiyat: Iyi bir deri ceket 250 $ 1000 $ arasinda bir sey mal olabilir. Deri, tasarim ve kesim kalitesine bagli.

Boyutlar: Deri spor ceketler farkli boyutlarda uzun veya kisa olabilir. Erkekler genellikle uzun olanlari giyerler. Kadin uzun ve kisa hem de tercih ise.

Deri Blazers tutmak için ipuçlari

– Senin deri ceket düz veya çatlaklari önlemek için genis, saglam, yastikli aski üzerinde ya saklayin. Plastik bir kapak kullanmak asla emin olun.

Lekeleri pronto dikkat edin. Süphe kuru temizleme için ceket çekerken.