bir planlama için ipuçlari harika bir sirketin yilbasi partisi

Herkes herkes bilir nerede – – Bölümünüz için basit bir ofis parti planlama üst düzey yöneticilere personeli olmak üzere kurumlar içinde herkes içerir sirket Noel partisi, planlama oldukça farklidir. Bu önemli müsterileri, diger isletmeler baskanlari ve hatta rakip olarak katilim genellikle VIP misafir, oldugu için kurumsal düzeyde partiler genellikle samimi ofis partileri daha cömert.

Eger sirket Noel partisi planlamak için görevli iseniz, hatirlamaniz gereken birkaç sey vardir.

vaktinden önce planlama baslamak

Aralik ayi sirket Noel partisi planlama baslamak için zamani degil. Bu kadar kisa bir planlama zaman bölüm veya arkadaslar arasinda küçük Noel partileri için ise yarayabilir, ancak bu katilim en az 100 kisi olacak partiler için çalisamaz. Eger etrafinda acele gerekmez böylece yeterince erken planlama baslar.

Potansiyel bin misafir veya daha fazla bakiyoruz, özellikle sizinle parti planlamak için bir komite kurmak. Ayni zamanda diger insanlarin partiden istediginiz bir fikir olacaktir böylece farkli bölümlerden insanlari eger çok iyi olurdu. Temmuz ya da Agustos tarafindan düzenli aylik toplantilar, daha sonra Ekim ayinda haftalik sikligini artirmak.

Eger bir komite olarak gerçeklestirmek ve tamamlandiktan sonra her madde disi geçmeye gereken her seyi liste. Görevleri komite üyeleri arasinda dagitilir bile, birisi hala grubun ilerlemesini izlemek için bir ana liste tutmali. Noel partisi yönetim kurulu içinde herkes için çok stresli olabilir bir sirket Planlama, bu nedenle zaten basarili olan ne bir çetele tutmak ve ne hala yapilmasi gereken olabilir bir kisi varsa gerçekten yardimci olacaktir.

büyük bir tema seçin

Sirket Noel partileri planlarken, hem de sirketin çalisanlari, ama VIP misafirler sadece etkilemek için bir ihtiyaç oldugunu unutmayin. En iyi sirket Noel partileri her zaman dekorasyon, eglence, gida ve program seçiminde yansiyan bir ana tema var.

Eger tema karar vermeden önce Ancak, ilk bütçe kisitlamalari kontrol edin. Yönetimi parti için tüm fon saglamak veya maliyet paylasmak için gerekli olan çalisanlari mi? Kullanabileceginiz toplam bütçesi ne kadar?

Aralarindan seçim yapabileceginiz çesitli temalar vardir. Bu mekan içtenlikle sultan ve dansöz gibi giyinmis eglence (veya çalisanlari) ile tam bir Fas tema için gidebilirsiniz. Sen arka planda psychedelic isik ve 70 müzik ile 70 tema için gidebilirsiniz. Bir tema için en son fikir edinmek için, her zaman internet kontrol edebilirsiniz.

dogru yeri almak

Mekan ya yapmak ya da parti zarar verebilir. Hayir seçti mekan sikisik ise tema, ne kadar büyük oldugunu olsun, ya da bulmak için soguk, ya da zor, size sikayet almak için emin olabilirsiniz.

Genellikle bulmak kolay oldugu için bir otel islevi oda sirketin Noel partileri için popüler bir seçimdir, yeterli otopark alani vardir ve bunlar daha sonra eve götürmek için çok sarhos ise misafir (kisisel pahasina) Geceleme seçebilirsiniz. GP