Bir gece için prenses – bir rehber

Eger eve dönüs gece bir prenses gibi hissediyorum, kraliçe olup olmadigini bir zorunluluktur. Egilimler bazen takip etmek zor, ama bu sezon için mükemmel bir elbise seçmek sadece bir temel taslak ve elbise ekstra özel yapacak küçük detaylar için bir göz gerektirir. Giydiginiz ne karar en denenmis ve gerçek tavsiye bir çok göz ve kadar olabildigince olarak çalismaktir. Bir magazada olasi bir elbise bulmak ve daha iyi bir anlasma çevrimiçi bulmak denemek istiyorsaniz, bir resim çekin. Eger bir online bulursaniz Alternatif olarak, bu çiktisini ve ile magaza götürün. Böyle Odakli alisveris en az stres ile en iyi elbise bulacaksiniz nasil.

sagduyu

Sagduyu çok yaygin degil. Bütçenizi uygun bir elbise bulma üzerinde stres bazilarimiz temellerini gözden kaçirmak neden olabilir. Bunlardan biri baskalarinin olay geçen yil giydi üst sinif arkadaslari soruyor. Onlar büyük olasilikla bazi moda sahte-pas anekdotlar olacak. En azindan yapmak degil ne bilir. Sen resmi seyler olma egilimi nasil anlamaya olabilir. Hatta gece bazi resimleri görmek için sorabilirsiniz. Kendinize sorarak tutmak için baska bir sey kendinizi edilmektedir olup olmadigidir. Eger kirmizi Reebok senin toplulugu ile giyiyor olabilir Neden, bir elbise seçerken kisisel stil düsünmek önemlidir. Mükemmel elbise için mükemmel bir topuklar seçimi konusunda bir sagduyu not – size tarih daha uzun bir ayak olmak istemiyorum. Yüksek topuklar sicak ama asiriya kaçmayin.

vücut tipleri

Bir kez seni seviyorum ya da belli bir renk üzerinde gönül genel bir stil bulmak, daha sonra vücut tipi düz gidiyor ne bir an için kritik düsünebilirsiniz. Vücudunuz için dogru elbise kesim ne orada görünüste karmasik ve bazen çeliskili bilgi bollugu vardir. Hepsi temelde ortak bu gerçekleri tutun.

Eger daha dolgun kalça ve uyluk varsa, diz üstünde bir inç ya da iki daha daha fazla isabet etmez dolgun bir etek arayin. Siz de dolgun bir büstü ile kutsanmis edilmis ise, bir dalma yaka için etrafina bak. Bu büyük büstleri için genellikle dogru. Bu cildinizin yerine baglayici ayirir kumas ile yapilir eger yular basinda iyi uyum. Küçük bir büstü yapmak için süslemek ve dalan yaka önlemek büyük görünüyor.

Eger kalin bir bel bir imparatorluk ya da prenses kesim ile bakmak uzamis varsa. Bir kemer burada sapan kalça üzerinde düsük eger yardimci olabilir. Bel tanimlar veya yeniden tanimliyor moda arayin. Agir silah süslü, süslenmis kol ile en aza indirilebilir. Eger ince aramaya çalisiyorsaniz genellikle Unutmayin olsa da, bol satin almayin. Seyler uydurma de mükemmel görünümlü anahtaridir. Sal elbiseler çok her yerinde zayiflama ve güzel resmi stilleri bulunabilir. Daha kivrimli bakmaya çalisiyorsaniz, daha uzun bir etek tarzi deneyin. Kabarcik elbiseler moda ve bir çocuksu rakam varsa iyi çalisir.

Elbise senin olacak. Erken aramaya baslamak, sik sik denemek ve sagduyu çok arastirma yapmak. Bu abiyeler bir grup projesi seçmek disari yapmak için her zaman güzel. Iki kafa her zaman soyunma odasinda bir digerinden daha iyidir çünkü sürüs boyunca arkadaslarini getir. Her zaman gida mahkemede ögle yemegi almak sunabilir. Dans gece önce saç türünüze, deney için elbise ve üzerinde Accessorize yok. Fotograf çekmek için fotograf makinenizi unutmayin. Bir gece için “prenses sen” olmak sonsuza kadar paha biçilmez ve anilar.