shapewear bir giris

Günümüz toplumunda bir nihai ‘iyi bakmak’ itiraz için zorunlu hale gelmistir. Ne olursa olsun cinsiyet ve firsat, sosyal veya romantik is, kendimizi gelecekteki basarisinin en önemli faktörlerden biri olmaya devam mevcut yol. Sonuçta hedeflerimize ulasmak için gerekli her seyi yapmak önemlidir degil mi? Eger dogal bir açilan ölü muhtesem rakam ile kutsanmis bireyler biri degilseniz Tabii ki, çesitli çözümler bu ikilem için vardir. Aslinda, çogumuz degildir. Bir çözüm, ve büyük olasilikla belirgin, siki beslenme rejimleri kullanilarak ve düzenli egzersiz ile saglikli bir sekilde gitmek olurdu. Bu tabii ki tavsiye edilen yoldur ama etkileri her zaman hemen görünmez anlaminda onunla iliskili hafif bir zarar vardir. Ve saglikli rotayi takip yapmak bile … iyi, bazen sadece bu son ekstra kilo döken için görünmüyor olabilir.

Tabii ki çözüm shapewear yatiyor, korse ve kusak modern, daha gelismis ve kesinlikle daha rahat sürümü. Shapewear bir zorunluluktur-özellikle giysiniz çikinti olabilir selülit gibi daha az çekici vücut özellikleri olanlara,. Tabii ki, selülit insanlar shapewear düsünebilirsiniz tek nedeni degildir. Bu tüketicilere mevcut shapewear çok çesitli belirgindir. En bazilari bir göz atalim:

Kaskorse kombinezon için bakmak benzer, ama bütün gövde kapsayan bir siki oturuyor. Günümüzde, shapewear camisoles sadece waistlines için indirim hem de meme için bir asansör ile, görünüm olarak fark farkliliklar sunan, ama ayni zamanda bu istenmeyen inç daimi azaltilmasi yardimci olur o da yarari var.

Yastikli Panty size en çok ihtiyaciniz oldugu arka asansör vermek için tasarlanmistir. Takan rahat ve kontrol ve sagduyulu olmanin yarari vardir olmasini saglar Modern shapewear yastikli külot özelligi dolgu. Bu dogal olarak ‘çiplak’ cilt tonu rengi popüler bir seçim ile renklerin çesitli gelir.

Erkekler için bir Cincher Yelek bu bütün gövde kapsayan anlaminda kadinlar için Kaskorse benzer. Bu vardir, diger shapewear ürünleri gibi, yarari o etrafinda hareket ederken takan vücut üzerinde mikro-masaj tesvik lateks ile kapli olan. Sikistirma ve terleme ile birlestiginde, shapewear Cincher Yelek bu istenmeyen ölçümlerde azalma tesvik edecektir.

Erkekler için uygun shapewear ürünleri için ek yüksek sikistirma lastik Cincher seklinde gelir. Gibi shapewear Cincher Vest karsi, Yüksek Sikistirma Kauçuk Cincher dogal olarak kullananlar karin sekillendirme ve bu sekilde tutmak yardimci olur sikistirma bir artis ile karin bölgesinde odaklanmistir!

Yukaridaki erkek hem de kadinlar için mevcut ürünlerin çok çesitli sadece birkaç tabii ki. Eger shapewear giyen ederken bilinçli duygu ilgili endiseleriniz varsa Ve, sadece Hollywood’un en ünlü bazi onlara istenilen sekil vermek için bu tekil ürünlerin kullanimi yaptik unutmayin.