piste 80’lerde geri flas

Moda hizli tempolu dünyasinda atifta özellikle ne ekersen, onu biçersin. Egilimleri tam bir dönüs olarak moda için tercih geçmis yillarda olabilir ne olursa olsun, sans, sonuçta bir kez daha bu on yilin moda seçimler mest alacak vardir. Hemen hemen 30 yil (vermek veya birkaç yil sürer), ayni stilleri ya da bir varyasyon bunlarin moda ana geri gelir. Onlar moda dünyasinin döngüsel dogasi göz önüne alindiginda genel egilimleri, olmasa bile, bu stilleri büyük olasilikla piste görünecektir ve bir kez daha onlari yakalayin.

Birçok kisi otuz yil boyunca dolaplar ayni kiyafetleri tutmak yok, ve olsa bile, bu haute couture tasinirken benzeyen bu giysiler kazmak için tavsiye edilir. Sansi var, bugün otuz yil önce “in” ne kaldirildi biraz stil “in” gerçekten ne. Moda benzerlikler 1980’li yillarda geri sicak ne için bu sonbahar ve kis 2009 sezonu, ancak vardir.

Madonna ilk kamu göz girdiginde tüm öfke oldu bir sicak madde bu sezon çorap yirtik. Kim Malzeme Kiz yirtik ve püskü yirtik hortum ile tam görüntü, bilezik üzerine bilezik ve siyah göz kalemi unutabilir? Bu görünüm hikayeler anlatmis ve simdi revize edilmis ve pist bu sezon yeniden icat.

Birçok model glam makyaj ve siyah bir sürü hard rock görünüm, elde etmek için siki, yirtik çorap kullaniyorsunuz. Öte yandan, bazi daha ilerici ’90 ‘in bir görünüm için bu görünüm birakarak ve büyük bot ve chunkier aksesuarlari ile bir grunge tipi moda yirtik çorap, geri getiriyoruz.

Yapmaniz degil emin olmalisiniz bir sey kasitli olup olmadigini baskalarinin emin birakir bir sekilde çorap RIP! Bir sevimli, kisa tüvit etek veya diger ‘ofis uygun giyim ile çorap eslestirme ise, ayni zamanda taki ve açikça dünya bu sabah daha sonra hücre için yola çiktilar degil bildirmek aksesuarlari giymek emin olun! Yeterince büyük ve garip bir sekilde yerlestirilir böylece biliyor bu tayt ya da çorap kasitli delik açmak için bile makas ya da bir peynir rende kullanmanizi öneririz. Bu kaya sik bir görünüm ile gerçekten yaratici alabilirsiniz!

Yirtik çorap ile sik görülen ekose ve tartan oldugunu. Tayt kendilerini, hem de kazak ve etek ya da altinda gömlek ekose desenler sadece bu sonbahar ve kis görülecektir görünüyor bazilaridir. 2.009 sira ekose için çesitli renklerde bir sürü, sadece geleneksel siyah veya gri desen görür. Popüler renkler bu sezon mavi, yesil ve sari içerir. Açikçasi, ekose ihtiyaçlari dikkatle giyilmelidir, siz gerçekten sadece abartili görünümlü önlemek için her seferinde bir ekose parça giymeli. Bu egilimin düskün bazi ünlüler sürekli moda Katie Holmes ve süpermodel Kate Moss vardir. Aktris Mischa Barton da bu görünüm spor görülmüstür.

Bir dönüs yapiyor baska bir aksesuar tüy oldugunu. Bu beyler için bayanlar ve bowties için sapkalar gün, belli ki, bir dönüstür. Ancak, bir görünüm tarihli bir degildir ve ’em ya da nefret’ seviyorum em olsun, tüy tek bir sekilde birçok parça bu yil yipranmis, hem de tüylü tipi etek ve elbiseler bir görünüm yapiyor ediliyor. De yaka etrafinda tüyler çok görmek için bekliyoruz. Bazi tüy baglari (Lanvin tarafindan yapilan) aslinda orada tespit edilmistir ancak bu görünüm, erkeklerle oranla kadinlarda daha popüler!

Kadinlar için geç sezon trend olarak popülerlik kazaniyor bir diger göz askeri bakmak. Belki de bu dünyada askeri eylem bugün tüm, ya da ultra-feminen geçen sezon bir görünüm, ama askeri ceketler özellikle bu yil bir açiklama yapiyoruz sadece bir sapma kaynaklanmaktadir. Daha iyi pantolon bir kadinsi çift, tabii ki, böyle bir agir ceket eslestirmek veya bir kaya sik, seksi bir görünüm olusturabilirsiniz bile yirtik çorap için. Genis bacak pantolon veya kalem-ince çok uzun degil, bir etek ile bu tür ceket giyerek köseli görünmüyor.

Bohem bir görünüm bu yil da oldugu, ayrica saçakli bir çift çizme ile bu kiyafeti giymek emin olun ve berbat, seksi ‘sadece-var-out-of-yatak “saç olabilir. Saç her zaman moda trendleri her sezon önemli bir unsurdur. Süper uzun kilitleri oldugu gibi bu yil, sarisin geri döndü. Bazi çok kisa yollari moda hala, ancak orta-of-the-road boyu çok kisa veya çok uzun ya için bir kenara birakilacaktir. Bu uç ile ilgili tüm bu sezon, ve saç istisna degildir! 2009 pist ve kapali, moda insanlar için çok heyecan verici bir yil olmak için gösteriyor.