nasil ve ne zaman hoodies giymek

Hoodies blokes bir sürü için büyük bir favori olabilir, ancak birçok ya hoody yanlis seçin veya yanlis zamanlarda onlari giymek. Birçok kisi fark daha kapsonlu ceket daha fazla stilleri var.

Bu kilavuz, sizin için kapsonlu ceket mükemmel bir almak ve ne zaman giymek hangi stilin karar vermenize yardimci olacaktir.

Grafik hoodies

Gerçek casualwear için bir kapüsonlu oldukça rahat bir sey yok. Grafik hoodies sadece rahatlatici yaparken için mükemmel bir seçimdir, ancak yine de hoody satin alma biraz düsünce koymak gerekir.

Öncelikle size mükemmel bir uyum oldugunu bir hoody almak önemlidir. Çok bol ya da çok siki bir daha büyük görünüyor ve rahat olmayacaktir yapacaktir. Eger satin almak için boyutu ne emin degilseniz o zaman kendinizi ölçmek emin olun. Daha büyük bir adamla konum ve büyük erkek boyutlari giymek, o zaman sunabilir iyi oturuyor ve harika görünüyor hoody. Uzman bir perakendeci seçin

Grafik hoodies Eger eglenmek gibi göstermek için komik bir slogan veya resim ile bir hoody için mizah, tercih duygun göstermek için harika bir yol olabilir. Komik hoodies uzmanlasmis birçok marka vardir.

Ayrica grafik detaylar hoody parlak almak olabilir, ama eger bunu yaparsam çatisan renklerle bunu giymem. Hala casualwear sik olabilir. Çok dikkatli parlak giysi bakimi ya da yakinda yikanmis ve yorgun görünüyor emin olun.

Tasarimci hoodies

Bu bir tasarimci yatirim deger olabilir hoody siz de rahat olarak akilli bakmak isterseniz. Farkli renk ve stil hoodies çesitli sunuyoruz, ve sik sik makul bir fiyata hoody büyük bir kalite büyük bir marka alabilirsiniz birçok büyük markalar vardir.

Düz hoodies

Eger baska bir parça kiyafet odagi olmak istiyorsaniz hoody bir düz iyi bir seçimdir, ya da isterseniz çok yönlü bir kapüsonlu Sonsuz bir sey ile giyebilir. Alternatif bir parlak renkli kapüsonlu bir düz gerçek bir slogan olmadan bakmak için eglenceli bir büküm eklemek seçebilirsiniz.

Hoodies ile zip

Kapsonlu ceket ile bir zip size hoodies çekmeyin merakli degilseniz mükemmel bir alternatif tarzi. Sadece sik rahat bir kiyafet için bir hirka ile yaptiginiz gibi tabakasi. Erkek zip-ile hoodies casualwear için mükemmel bir seçimdir. Gibi çekme-on hoodies bu stilleri çesitli gelir ve giymek gerçekten kolay. Sadece dogru uygun olsun emin olun, ve en sevdiginiz stili seçin.

Akilli hoodies

Ister inanin ister inanmayin bir kapsonlu ceket giymek ve hala akilli bakmak mümkün degildir, hepsi sadece birkaç hususlar asagi gelir.
1) malzeme
2) kesik
3) Renk
4) uygun

Eger kazak tip malzeme üzerinde örme stilleri için biraz daha akilli hoody sonra tercih ariyorsaniz. Yün gibi dogal elyaf biraz daha akilli her zamankinden daha bir ülke ilham bir görünüm elde etmek için idealdir

Kesim açisindan akilli hoody çok bol olmamali ve oldukça ince uygun olmalidir. Hantal kemer ile stilleri kaçinin. Ciddi rahat rahat / akilli bakmak için kahverengi, gri veya siyah gibi koyu renkler seçin.