nasil erkek mücadele pantolon seçmek için

Savas pantolon ilkbahar / yaz aylarinda her zaman popülerdir, ama çok rahat görünen olmadan bu göz giymek için zor olabilir. Bu kilavuz, hala sik bir görünüm iken size mücadele egilim giymek yardimci olacaktir.

Seni ilk gölge seçmeniz gerekir. Desenler iyi en rahat günler disinda kaçinilir. Onlar asinma ve ile koordine etmek zor. Geleneksel bir mücadele pantolon sonra renk istiyorsaniz haki çok yönlü bir gölge. Savas pantolon haki, bej ve hatta siyah kadar, neredeyse-mavi gri renkleri genis bir yelpazede mevcuttur. Bu yüzden sadece cilt tonu ile iyi çalisan bir renk bulmaya çalisin.

Sik bir görünüm elde etmek için size mücadele ile soluk ya da vintage üstleri kaçinmalisiniz. Bunlar, eski ve kirli görünmesini saglayacaktir. Crisp, t-shirt ütülenir akilli ve sik bir görünüm için gitmek için harika bir yoldur.

Casual mücadele
Savas pantolon gündelik giyim için kot için harika bir alternatiftir. Onlar akilli biraz bakmak ve akilli pantolon ve kot olanlar arasinda mükemmel bir orta vardir.

Günlük kullanim için mücadele pantolon herhangi bir gölge olabilir. Sadece onlar iyi uyum saglamak ve dogru uzunlukta. Gri bir mücadele pantolon iyi bir rahat bir görünüm ve t-shirt beyaz bir ile mükemmel gider. Akilli ve ayni zamanda rahat! Hem

Kural kalin malzeme olarak, daha rahat sizin mücadele pantolon bakacagiz. Agir kumas denim gibi biraz askida kalacaktir; gayri stilleri daha sik asinmis almak olasidir olarak bu çok rahat bir görünüm için idealdir.

Kargo pantolon akilli olabilir mi?

Kargo pantolon rahat / akilli günler için giyilebilir. Ama dogru çifti gerekir! Pamuk ya da keten gibi daha hafif bir kumas ve bir daha koyu renk tercih. Bir koyu gri pantolon bir akilli mücadele pantolon bir görünüm için idealdir. Daha akilli bir kemer ile bir is olabilir kargo pantolon seçin, ayni zamanda, bu görünüm daha rahat görünmesini saglayabilirsiniz gibi onlar bacaklar için çok fazla cepler yok emin olun.

Ayrica daha özel kesim seçmek için iyi bir fikirdir. Birçok mücadele pantolon genis bir bacak ya da beceriksiz uydurma vardir, bu daha rahat bir görünüm için oldukça rahat. Bir düz bacak, mücadele pantolon daha özel stil için daha resmi bir görünüm tercih almak için. Basit, akilli kemer ile yipranmis Bu özellikle iyi çalisir.

Alternatif olarak mücadele tarzi bir yönü üzerinde almak akilli bir pantolon seçebilirsiniz. Örnegin biraz büyük boy cepler, bir özellik cep ya da kalin bir etek ile bir özel çift için.

Savas sort

Savas sort kargo pantolon egilim giymek için çok popüler bir yoldur. Onlar rahat, genis montaj ve uygun en adamlar, ne olursa olsun boyutu veya yükseklik. Bu sort hatirlamaya çalisin bir uzunluk herkese uygun degildir. Savas sort artik, dizlerinizi de bitmeli ve kendinizi daha kisa ya da gerçekten oldugundan daha genis görünmesini saglar risk.
Kargo sort akilli spor sort çok daha bakmak ve tatil ya da yaz aylarinda için idealdir. Daha fazla destek sunmak ve daha hafif kumaslar ile daha dayanikli oldugu gibi ayni zamanda büyük erkekler üzerinde iyi çalisir.

alternatifleri

Geleneksel olmayan bir kumas bile seçerek pantolon daha kargo pantolon tarzi dogru yalin olabilir. Örnegin keten pantolon akilli tarzi rahat bir kumas giymek için harika bir yoldur.