hizli ve ucuza etkinlikler için t-shirt kisiye nasil

Insanlar t-shirt sirket piknikleri, gezileri ve etkinlikler için yapilan nereden hiç merak ettiniz mi? Özel etkinlikler için t-shirt siparis sadece sinirli bir miktarda siparis etmek istiyorsaniz, özellikle pahali bir girisim olabilir. Fiyatlandirma için yerel ekrani, yazici kontrol ettiyseniz o zaman muhtemelen zaten kendiniz için bu kesfettim. Kisisellestirilmis giyim fon Üreticiye promosyonlar için olay hemen hemen her türlü için idealdir. Simdi hizli ve ucuz istediginiz özel malzemeler almak için bir yol yoktur.

T shirt, okullar, olaylar, takimlar, küçük isletmeler ve diger kuruluslarin çesitli üniforma; Simdiye kadar gibi kisiye özel giyim ihtiyaci olan insanlar için çok sinirlamalar olmustur. Bu sinirlamalar, maliyet ve malzemelerden renk ve miktarlari arasinda degismektedir. Neyse ki, özel t-shirt yazicilar kisiye giyim için talep taninan ve herkes kesinlikle minimum miktarda diger ögelerin yani sira çesitli özel t-shirt ve neredeyse herhangi bir sinirlama siparis izin yüksek teknoloji web siteleri ile plaka hizlandirdi.

Yani bu yüksek teknoloji özel t-shirt baski sirketleri sunuyorsunuz? Basit bir siparis formu çok daha fazlasini sunuyoruz. Bu online giyim sirketlerin çogu sektöründe en iyi fiyatlarla, en son ve en ileri teknolojileri kullanarak bu tür baski, dijital baski, ve özel etiketleme gibi birinci sinif gömlek özellestirme hizmetleri saglamak. Bu fiyatlar çok rekabetçi zaman kalite zarar vermez çünkü, gömlek ve önlük için küçük bir siparis miktari yerine getirmek için gereken kisiler için idealdir.

Bu online yazicilar en yüksek kalitede baski yöntemleri sunuyoruz Sadece, insanlarin dogru kendi web sitesinden kendi t-shirt tasarimlari olusturmaniza olanak saglar. Kelimenin tam anlamiyla web sitesi online tisört Designer kullanarak kendi özel giyim olusturabilirsiniz. Kolayca t-shirt tasarim ile kisiye özel t-shirt baski (pazari ya da kendi fotograflarinizi kisisellestirilmis metinler, t-shirt tasarimlari ile) ile kendi gömlek yapmak. Yapmaniz gereken tek sey (örnegin bir gömlek, hoodie, kazak ya da tank top) yazdirmak istediginiz giyim seçmektir. Daha sonra web sitesinin Pazari ya da kendi komik t-shirt sözler ve fotograflardan shirt tasarimlari ile seçtiginiz kendi tisört veya öge tasarimi. Daha sonra yapmaniz gereken tek sey, kisiye özel t-shirt siparis tamamlamak oldugunu. Bu kadar degil! Özel gömlek, hoodie, sizin için özel olarak tasarlanmis tank top veya polo gömlek 24-48 saat içinde sevk edilecektir.

Bir küçük isletme sahibi veya organize olaylarin sorumlu iseniz o zaman online yazicilar sizin için ne yapabilirim kaçirmayin. Bir promosyon olayi için siki bir süre var ya da çocuklar voleybol takimi için üniforma gerekiyorsa – endiselenmeyin. Asagidaki hizmetleri sunan bir online ekrani, yazici arayin;

• Tasarim ve kendi özellikleri yazdir
• Hiçbir minimum siparis
• Yüksek kaliteli baski
• son derece rekabetçi fiyatlandirma
• sag kapiniza 48 saat içinde gemi.
• Online tasarim merkezi
Gibi ögelerin bir seçim seçim için • yetenegi:
T-shirt, spor giyim, Hoodies, Iç Giyim, Bebek gömlek, bebek tek parça, önlük
ve daha
• t-shirt baski için kendi özel sanat yükle
• farkli renklerde bir seçim!

50’den fazla ürün için toplu indirimler hakkinda sormak unutmayin!