tasarimci kot hakkinda her seyi

Tasarimci kot en hirsli kot kullananlar için özel bir cazibe var. Sonuçta, tasarimci kot, savvier seksi bakmak ve daha iyi bir uyum vermek yardimci – hatta uzun süre sürecek ve ayni zamanda daha iyi stilleri var.

Bugün, kot artik zor isyerleri içindir. Is vites itibaren, kot pantolon sik hale gelmistir ve en lüks yapmak için bile takilabilir. Bu degisiklik, tasarimci kot münhasirlik getirdigi edilmistir.

Bugün size sik görünmesini saglayacaktir hem erkek tasarimci kot yani sira kadin tasarimci kot bulabilirsiniz. Hatta ofis, partiler, resmi dos ve hatta kadar sinif restoranlara bu kot pantolon giymek. Eger kirmizi hali yürümek ya da tasarimci kot önemli sosyal toplantilar katilmak kaç ünlü fark ettiniz mi?

Peki neden tasarimci kot kadar popüler?

Tasarimci kot size benzersiz bir görünüm emin olun – onlar sizin ev malzemeleri satin alma sirasinda raflardan satin alabilirsiniz olanlar run-of-the-mill kot biri degildir. Tasarimci kot genellikle-bir-bir-tür. Yani birisi ayni çifti giyiyor rastlamak olmayacak emin olabilirsiniz!

Böylece gurur vücudunuzun – erkek tasarimci kot pantolon ve kadin tasarimci kot hem de daha iyi bir kesim ve tarzi var. Kot hatta vücudunuzun egrileri üzerinde rahatça oturup ‘tasarlanmistir’ vardir – asiri eti (varsa) gözden iyi disinda kalan emin yaparken, sadece dogru egrileri vurguluyor.

Neden tasarimci kot satin aliyor?

Tasarimci kot düzenli olanlara göre çok daha pahali. Eger bir satin almadan önce bir ihtiyaç neden bu kadar, kendinize sorun. Tasarimci kot ile birlikte özel faktör tabii ki çok sevimli oldugunu. Ama bunun disinda, tasarimci kot durumunda kullanilan kumaslar çok daha kaliteli, bu yüzden otomatik olarak daha uzun sürecek.

Ancak, ayni zamanda, tüm sonra, kot pantolon oldugunu akilda sadece bir pamuklu kumas tutun. Iki kez her hafta kot yikama, ya da onlari her gün giymek isterseniz egilimli iseniz kolayca zarar gibi Böylece, bir tasarimci kot satin olmamalidir – bu nedenle hiçbir zaman para harciyorsun.

Tasarimci kot bakimi

Tasarimci kot favori çifti saglam ve sikintili bir görünüm olabilir ragmen, yine de görünüm ve kot seklini bozmak istemiyorsaniz, yikarken onlara bakmak zorunda.

Onlari kullanarak daha az ve tarafindan degil, kaba onlari yikama tarafindan kot ömrünü artirabilir. Kot yikamak için çamasir makineleri kaçinmak çok yakinda sikinti kot olabildigince, özellikle önemlidir. Bunun yerine, el hafif bir sabun ile yikayin. Sizin tasarimci kot üzerinde sert temizlik kimyasallari kullanmaktan kaçinin.

Bu da küçülen gelen rengini kaybetmesini kot pantolon önleyecek sekilde, soguk suda kot yikayin. Ayrica, onlari yikamadan önce, disari içinde kot açin. Bir kez bunu dogal olarak kurumasini bekleyin yikama ile yapilir. Ayrica süslenmis tasarimci kot bazilari sadece yikanmis, böylece onlari yikayin önce, kot iç okumak emin olun kuru olmasi gerektigini unutmayin.