spanx 072 – vücudunuz için konfor bölgesi

Eger ilk tarih için gidiyoruz ne zaman, size hayatinizin geri kalani için o gün unutulmaz bir yapmak için bekliyor olmalidir. Sen mükemmel kendinizi hazir ve parlaklik yapmak için vücudunuza her seyi verdi. Dogru parça vücudunuzun koymak için vücut sekillendirici kullanmis ve piyasadan en son moda seçtiniz. Ancak, ulasmis ve esiniz yaninda oturdu, size sekillendirici ile esitsizligi hissettim. Orada, kasinti basladi ve tüm vücut korkunç ve korkunç hissi hissettim. Bütün aksam harap var ve belli ki tarih unutulmaz olur ancak diger anlamda. Yani, bu duygu anlamak ve bu durumda ilgili almak istemiyorsaniz, sadece Spanx 072 da sekillendirici olarak seçti. Spanx 072 bilimsel onu giyen ederken en rahat gün vermek için tasarlanmistir.

Spanx 072 spanx Ince Cognito Orta Uyluk Body türüdür. Bu sekillendirici müsterilerine büyük memnuniyet saglamistir. Kadinlar körü körüne nedeniyle, heyecan verici özellikleri ve% 100 konfor güvencesi Spanx 072 inaniyorum. , Müsteri daha yüksek memnuniyeti ve hiçbir sey alir böylece bu sekillendirici çok sabirla tasarlanmistir. Üretim% 80 naylon,% 18 elastan ve kalan pamuk kullanilarak yapilmistir. Bu takan onu giyen ederken konfor bölgesi olacak sekilde karisimi bilimsel olarak kabul edilmektedir. Giyim malzemesi de mükemmel ve dikis kusursuzdur. Uzun süre onu giyen yaparken kasinti veya kizariklik isaretleri hissediyorum olmaz. Uzun süre Spanx 072 kullandiktan sonra deri enfeksiyonu alma nil olasiliktir. Bu kesinlikle vücudunuz için ikinci bir deri olacak. Birisi sekillendirici ayari sorunla karsi karsiya zaman Hepimiz, bu partiler sirasinda nasil göründügünü garip, biliyorum. Görüs Spanx 072point itibaren, tamamen rahat olabilir.

Simdi, burada Spanx 072 heyecan verici özellikleri gelir. Bu sekillendirici takan bir kaymakam karin ve uyluk verir. Spanx 072 bel ve uyluk alanlari yeniden tanimliyor. Ve inanin, bu degisiklik tamamen olumlu ve verimli oldugunu. Bu sekillendirici bel artirir ve karin ve uyluk en aza indirir. Ayrica popo için dogal sekli saglar, diger sekillendirme yilinda ortak olarak hiçbir ince popo ayirici olacaktir. Sen Spanx 072 giydikten sonra herhangi bir tek-popo bakmak zorunda olmaz, bu garantilidir. Bu giydikten sonra, herhangi bir zamanda herhangi bir yere gidebilirsiniz. Beceriksizlik ve bu ile ani gelistirme hiçbir sansi olacak. Bu tamamen bu güveniyor ve rahat partilerde yürüyebilir.

Spanx 072 iyi görünümlü ama kendi canlarindan hafife olanlar için büyük bir firsat saglar. Simdi, siz de en son gelenek ve arzu sey giymek için ücretsiz bir parçasi olabilir. Bazi kadinlar en son gelenegi kendilerini bazi ekstra kilo kazandiktan sonra, vazgeçmis ve raydan var. Onlar için bu sevinmek için ve yaklasan son moda için hazirlanacak bir zamani. Eger model olarak yetenekli degilseniz, yine Spanx 072 kullandiktan sonra dünya rock olabilir.