Sonbahar 2010 – Sezon ‘klasik moda’ artik anlamina gelir ne zaman ‘eski moda’

Simdi biz satin hemen hemen her konuda deger için para ariyor yasiyoruz düsünülmektedir harcama çaginda, moda piyasasinda farkli degildir. Moda alisveris için yeni daha az anlamsiz bir yaklasim agir yüksek sokaga üst moda evleri ile filtre var bu sezon heveslere çok etkilemistir.

Bizim giyim seçimleri zamansiz bir kalite için artan arzu kez ‘klasik’ olarak bilinen ve hatta frumpy ya da belirli yas gruplari (kadin belirli bir tür için saklidir pasakli olarak düsünülen olabilir kumas ve stil bir dönüs gördü tüvit onlarin hafta sonu gardirop bir elyaf parçasi) podyumlari üzerinde büyük bir etkisi olusturur düsünün.

Biz ünlüler ve moda Brothers görünüyor kendi kirmizi hali onlari dahil ederek tam uzunlukta tüvit etekler ve kasmir kazak kucaklamak bulur bu sonbaharda ‘klasik moda’ ile baglantili olan bu basmakalip giderek, paramparça ediliyor hayal mi?

Bu katilmak için yeni mevsim gardirop organize ederken ‘maliyet kesme’ gibi ifadeler kabul olanlar için bilmek ve zarif kesilir ve zamansiz bir kalite olacak anahtar parçalar halinde makul geçirmek. Bu egilimin daha ucuz hizli moda sürümleri için kafa ama usta çevirmek ve uzun ömürlü olacak kaliteli parçalar yatirim yapmayin. Gerçekten sik bir görünüm için Italyan moda zamansiz siklik mevcut ilham alin.

Bir durum için soyunma zaman özellikle sezonunda erken dönemlerinde sonbahar, birçok sorunlara neden olabilir. Bir dügün için soyunma ya da bu sezon sirasinda bir araya gelip bu özel aksamlari mükemmel bir geçis parçalari gerektirir.

Akilli ceket veya palto bir ama biz hala altinda üzerinde ne kadar sik olarak bakmak istediginiz ‘örtbas’ olmasi gerekir!

Akillarinda bu ikilemi ile gelistirilmistir sanki Neyse ki bizim için bu sonbaharda egilimleri görünüyor. Milan podyumlari belirgin özellikli terzilik büyümüs sik yüksek cadde üzerinde yer bulmayi basardi.

Durum için alisveris bu sonbaharda giymek büyük Italyan tasarim evleri gelen ilham almak;

Blazer ve 1950 ilham vardiya elbiseler kusursuz terzilik ile ulasilan ‘ofis sik’ görünüyor kucakliyorum.

Bu klasik bir kasmir palto, lüks triko ya da takim elbise kumasi olsun, devenin sofistike renk ile iç ekran siren ortaya çikarmak. Lüks ipek üstleri deyimi mücevher parçalari altin tonlari ilavesi ile görünümünü iyilestirmek için emin olun.

Kazik kadar ve üzerinde pul veya ayrintili bezemeler, dantel, kadife ve asagi saç icar zaman mükemmel bir parti parçalari olusturmak için devore seçim kart üzerindedir.

Ve her seyden zamansiz küçük siyah elbise güvenilirligi her zaman vardir basarisiz olursa unutmayin!