piknik veya aile birlesimi için t-shirt dogru seçimi

Özel t-shirt bir yillik sirket piknik ya da büyük bir aile birlesimi isaretlemek için popüler bir yoldur. Onlar hayatin her kesiminden insanlar takdir edecegi pratik hediye vardir. Orada çok farkli kumas ve renk bu gün yapilmis t-shirt ve tüm esit olusturulmaz. Bir sirket piknik veya aile birlesimi anmak için t-shirt çekici gerekiyorsa, o zaman dogru bir tercih için bazi basit kurallara uymayi isteyeceksiniz.

kumaslar
Piyasada bugün farkli t-shirt kumas genis bir yelpazede, ve gelecek yillar için bakmak ve iyi hissediyorum edecektir birini seçmek isteyeceksiniz. En popüler seçenek bazilari% 100 pamuk ve 50/50 pamuk polyester karisimlari içerir. Pazara yeni çevre dostu degerleri olan bir aile veya grup için büyük organik malzemelerden yapilan büyük gömlek vardir. Bu kumaslarin tüm dayanikli ve rahattir.

renk
Eger insanlar bir aile birlesimi veya sirket piknik için bir t-shirt takdir etmek istiyorsaniz, o yari-nötr bir renk seçin. Parlak, yüksek renk günlük giysiler için popüler degil. Beyaz, siyah, kahverengi ve mavi bu özel olaylardan biri için bir t-shirt seçmek gibi tonlar ile sopa. Bir sirket piknik için, logosu ve t-shirt kumasin içine kurulusun renkleri tanitimi ve koordine etmek firsati isteyebilirsiniz.

boyutlandirma
Aile toplantilari ve sirket piknikleri tüm sekil ve büyüklükte aile üyeleri yer alacak unutmayin. Birisi nedeniyle sinirli boyutlarda ya da kötü planlama bir t-shirt hediye üzerinde özlüyor zaman talihsiz. Sen çocuk ve yetiskinler için uygun boyutlarda gelir bir t-shirt gerekir. Ailenin her bir üyesi sadece dogru uyan bir hatira olacak saglamak için genisletilmis boyutlari ve çocuk boyutlarda gelir bir gömlek arayin. Ayrica dogru bir sirket veya ailenin boyutlandirma ihtiyaçlarini tahmin ediniz. Sadece güvenli olmasi için her boyutunda fazladan bir ya da iki siparis daha sonra t-shirt herkes ne istedigini boyutu görmek için olay öncesi anket almayi deneyin, ve.

logo ve yazi
Bu bir aile birlesimi veya sirket piknik için bir t-shirt seçerken kaliteli isi transferi, baski veya nakis hizmetleri yatirim önemlidir. Logolar ve yazi olayin bellek kadar asla uzaklasin yil ve yil sürmesi yapilmalidir.

Her zaman t-shirt renkleri ile logo ve yazi koordine. Buna ek olarak, logo ve yazi, temiz, modern ve zevkli emin olun. Grafik tasarimcilar uzun yillar için stil kalacak bir kalça logo olusturmak için mükemmel bir kaynaktir. Bu aile birlesimi ve sirket piknik t-shirt için logo ve yazi olusturma ve uygulamak için geldiginde en iyi daha az bir sey için yetinmeyin.

T-shirt, bir aile birlesimi veya sirket piknik için mükemmel bir eslik vardir. Yüksek kaliteli kumaslar, nötr renkler ve boyutlarda genis bir yelpazede gelir bir stil seçin. Net logo ve yazi ilavesi ile, aile birlesimi veya sirket piknik t-shirt uzun yillar boyunca popüler bir favori olacaktir.