moda parçaciklari

Bu modern zamanlarda için çaglar boyunca moda nasil tarihsel olaylari etkileri dikkat çekicidir. Yeni nesillere gerçek anlamlari kesfetmek ve uyacak sekilde kabul Ve Yillar geçtikçe simgeleri, kendi alintilar ve felsefeler, zaman ve tekrar tekrar ortaya çikmistir.

Genellikle dönemin stilleri ile ilgili, bu felsefe tarzi kadar sabit oldugu söylenebilir.

Yani bu yüzden ögrenme, biz soyut moda degerlendirmeleri ile bazi ünlü alintilar karisik gerçekten farkli olmak bir iki ucu keskin kiliç olur.

Ve, 60 hippi döneminde zamaninda yüzüne Albert Einstein tarafindan Bazi ünlü Teklif.

Hayal gücü bilgiden daha önemlidir.
Bilgi sinirlidir. Hayal dünya çevreler. ”

“Ben tekrar tekrar yasamak benim hayat olsaydi, bir tesisatçi olurdum.”

“Benim ögrenme engelleyen tek sey benim egitimdir.”

“Biz biz yaptiklarini ne oldugunu biliyordu, bu arastirma denilen olmaz, degil mi?”

“Ben gelecegi hiç düsünmem. Bu yakinda geliyor.”

Kendimi ve düsünce benim yöntemleri incelemek, ben fantezi hediye olumlu bilgi emici için benim yetenek daha bana daha anlamina gelmektedir bu sonuca. ”

gözden
Bir Kravat yilinda Tartan Of A Goblen, Vivienne Westwood Moda Evi, gerçek seklinde klasik tartan bu yorumu da dahil olmak üzere el yapimi ipek kravat, bir canli renkli koleksiyonundan Dogrudan. Lacivert ve gök mavisi, zengin dokulu ipek dimi pembe, lale ve portakal karisimi.

tarihi bölüm
Fransiz ve Ingiliz ortak bir zemin bulmak, Louis Feraud, Londra Rozet ve Button ile Kol Dügmeleri ile Ipek kravat. Ve, kültürel çesitlilige Kings Park Botanik Bahçeleri Perth, Bati Avustralya yerli kir çiçekleri lezzet ekledi.

Tommy Nutter tarafindan Waterloo, Eureka Stockade ve askeri tarzi dogumu, daha sonra popüler hale Savasi, Beatles ve Rolling Stones için ünlü terzi.

alintilar
“Ben özel bir yetenek var. Ben sadece merakli degilim.”

“Ben çok zeki oldugumdan degil, ben uzun sorunlari ile kalmak sadece.”

ürün incelemesi
Silverado: Burada, Birmingham ve ötesinde erkek kol dügmeleri güzel bir koleksiyon. Yumusak gümüs moda ve emaye reçine klasik ve çagdas malzemeler ile birlikte. Her parça kendi basina benzersiz ve, iyi tasarim nedeniyle deger nesil asagi el hazir, uzun yillar boyunca korunur.

alinti
Yüzlesme fetheder korku, umut dogar, gerçegi gözler önüne serilir. Korku sadece bir ruh hali degil, hiçbir madde yoktur. Bu durum geçici Gerçeklestirmenin korku bilesiklerinin zihin serbest birakir.

tarihi bölüm
Sik sik ‘Eureka Stockade’ olarak adlandirilir Eureka isyan, bazi insanlar (Clive Evatt) ‘Avustralya demokrasi Eureka dogdu’ savunarak ile Avustralya demokrasi ve Avustralya kimlik gelisiminde önemli bir olay vardir. Buna ek olarak, mateship ilkeleri, altin kazma ile uyarlanabilir görülmektedir ve terim ‘kazma’ daha sonra I. Dünya Savasi’nda Anzak askerler tarafindan kabul edildi

ürün yorumu dört
60: altmisli çiçek gücü dönemin animsatan. Daha sonra bu yana her on yilda zafer. Ayrica Monkees hit sarki Neil Diamond tarafindan kaleme “Ben bir mümin degilim” ile bir numarali Billboard Charts vurdu.

Parlak ve güzel: parlak ve güzel her sey gibi, haz disari bulgudur. Neden çiçek tasarimcilari tarafindan seçilir? Onlar doganin parlak renkleri yansitir ve kolayca takdir bizim için dekorasyon her türlü yogunlasmis keten, ipek, yün ve pamuk, bulundu.

Saga Forgotten: Ne Saga, daha fazla enerji tükettigimiz gida için alisveris yoluyla disari atilir. Bu sevinç spates tarafindan kirilmis agiz varligina bir el var, orada herkes adi ile bir otobüs var, ama her zaman zamaninda çalismaz, onu yok etmek üzere tasarlanmis gibi görünüyor bir dünyada zafer için insanin mücadele. Gurur mans ‘ölümcül bir kusur ise, o, ne kadar ugursuz bunun farkindadir. Neyse ki biz ipek kravat ve kol dügmeleri var – gerçekligin sertlik islevsel dikkat dagitici, simdi hayat çok dayanilmaz sikici olmasi gerekmez. Destan unut.

Devrim Çocuk; “Ikonik Etkiler” sahip “Simgeler Kol Collection”, Che Guevara, Sir Winston Churchill ve Marilyn Monroe hemen taninabilir formlari olusturmak için gümüs, mine ve Swarovski kristalleri kullanarak, canli hayata geçirilir. Ama, ne yazik ki, hiçbir yerde görülecek, müthis Fidel Castro, ancak o hiçbir tanitima ihtiyaci ve, saygin. T-Rexs ‘hit sarkisi “Devrim Çocuklari” en iyi tanimlayan Daha önce Che Guevara göstermekteyiz. Ve, Fidel Castro’nun 50 yil deneme onuruna tekrar bunu.