kurumsal giyim – resmi erkek giyim tarzi pantolon

Olumlu bir kurumsal imaj iletti için ise bir ofiste veya is giysisi gerektirmeyen karsi arkasinda çalisirken, resmi erkek giyim bir zorunluluktur. Tarzi halk kot pantolon, sort, kargo pantolon ya da parça dipleri dahil olabilir – resmi giyim derken kadar rahat bir adimdir smokin veya cummerbunds ve papyon kravatlar ama giysi türü ile takim elbise anlamina gelmez. Pantolon ve ceket ya da kazak ile yipranmis ve yersiz görünmüyor pantolon daha çok bahsediyorum tarzidir.

Resmi düsme içine ön ve arka ya da belki pocketless hem cebe arka cebe ön cebe pamuk chinos, düz önlü pantolon, tek pileli pantolon,,, dahil olabilir tarzinda pantolon. Bazi kirisik vardir (ya dikis veya özel bitirmek kalici veya her zaman ütülü) ya da düz olabilir bir tarzda olabilir. Bu bacak uzunlugu kolayca tarzi bütünlügünü ödün vermeden ayarlanabilir böylece çogu erkek pantolon zamansiz, geleneksel, klasik stil ve bacak düz hems ile kesim yerine çevirmek-up bulunmaktadir. Tüm çalisanlar onlar iyi bir uyum için degistirilmis ve akilli bakmak olabilir önemlidir bu yüzden bacak uzunluklari maç standart bel ölçümleri var. Pantolon normalde fermuarli ön sinekler var ve kemer uyum takan konfor göre ayarlanabilir, böylece döngüler.

Pantolon imal edildigi malzemelerin çesitli vardir. Polyester dayanikli oldugu için, kolayca aklaniyor, büyük siparisler için önemli bir husus da onun seklini korur ve nispeten ucuz bir popüler bir malzemedir. Polyester siyah, lacivert ve gri birçok koleksiyonda mevcuttur böylece renk çesitliligi için oldukça rahat bir malzemedir. Polyester ve viskon çok iyi kendi seklini korumak uygun, makinede yikanabilir pantolon sunuyoruz karistirir. Chinos genellikle% 100 pamuk ve yüzeysel dökülmeleri ve lekeleri kolayca gerekli tam bir yikama olmadan kapali temizlenir, böylece leke dayanikli Teflon tedavi gibi özel yüzeyler ile gelebilir. Bir resmi bir görünüm kapali tasimak için yönetmek degil, bir gömlek ve kravat daha polo gömlek ya da t-shirt ile asinma varsa, esit rahat görünebilir gibi Chinos özel bir çekiciligi vardir. Yün karisimi pantolon kendi üretiminde ince merinos yünü ve Lycra kullanin. Bu, hafif, makinesi, yikanabilir bir özel bir görünüm için ideal ve renkleri, siyah, lacivert ve kömür bir dizi mevcuttur olarak da asmak yapar. Sadece insan yapimi kumas ama üstün bitirmek kendi fiyat hakli kullanarak pantolon daha pahalidir. Diger bazi pantolon çapraz bacak ya da uzun süreli oturma gelen ‘diz-çanta’ sinirlayici, onun asmak ve sekli koruyarak kalitelerde gibi zarif bir daha dayanikli giysi için polyester veya diger insan yapimi iplikler yani sira yün ve Lycra kullanin. Ayrica, kumas bu tür örgü kendini çizgiler ve gölge çizgili tasarim colourway dahil edilmesini saglar.

En pantolon 30-50 inç arasinda, kisa düzenli ve uzun bacak uzunluklari ve bel boyutlarda kendi koleksiyonlari mevcuttur. Genellikle profesyonellik akiyor ve kurumsal imaj gelistiren kaygan bir görünüm için bir takim olusturmak için eslesen ceket vardir.