internette kostüm fikirler bulma havali ironman kostümleri Ironman

Filmlerin popülaritesi nedeniyle, kilik fikirler son yillarda gelismistir Ironman. O çizgi roman en büyük süper kahramanlar bugün biri haline gelmistir, ve çocuk ton Ironman olarak kendilerini hayal yetenegi verdik. Ancak, yetiskinler de bu zevk ve Ironman kostümleri çevrimiçi ariyorsaniz, size mükemmel bir seçim düsünebilirsiniz birkaç bulundu.

ironman isareti 6 klasik kas yetiskin kostüm

Çocuklar ve yetiskinler bir çok yeni film etrafinda Ironman kilik fikirler ariyoruz. Bu seçenek, bir kirmizi yakut tulum, kalip PVC kas gögüs, hem de parlayan gögüs amblemi saglar. Plastik maskesi ekleyin ve tüm disinda uygun var: çorap, bot veya eldiven. Bunun maliyeti 59.99.

Bunun yerine War Machine tarzi olurdu eger ayni fiyata alabilirsiniz. Eger maskeyi çikarmak zaman arti anlar için Tony Stark sakal keyfine varacaksiniz. Savas Makinesi Cannon ve Roket Eldivenler gibi mevcut birkaç farkli aksesuarlar da vardir. Bu seçenek, bu yil en iyi Ironman kostüm fikir biri olarak kabul edilir neden bunlar.

ironman 2 isareti vi isik deluxe çocuk kostüm

Eger ufkunuzu genisletmek ve sadece birkaç baska olacak çocugunuzun bir sey almak istiyorsaniz, bu sürümü yakala. Bu kasli gögüs, kollar ve gögüs reaktör kadar bir isik ile bir keskin tulum sunuyor. Bu 3 adet AA pil alacak, ancak bu takim ile dahil edilmistir. Maliyeti yetiskin sürümü için sadece 44,99 $ oldugunu.

Bu daha iyi çocugunuzun uygun olacagini mümkün ve eger öyleyse bu sadece 29,99 $ var. Sadece bu yüksek kaliteli Ironman kostümler ve elde yikanabilir unutmayin.

kamçi ucu

Bu yil bir kötü adam olmak için mi ariyorsunuz? Whiplash Cadilar Bayrami için en popüler Ironman kostüm fikirlerden biri olacak. Bu klasik bir zirh gögüs parçasi, sahte Çitçit, parlayan reaktör ve kamçi bir çift saglar. Her seyi birlikte bulmaya çalisirken zor olabilir, ancak ayri ayri tüm aksesuarlari satin alabilirsiniz.

Bu Ironman kostümler için maliyeti sadece çocuk boyutlari 29,99 $ için ve yetiskinler için 39,99 $ olan.

kara dul seksi yetiskin kostüm

Kizlar seksi görünümlü sevgi ve Black Widow yetiskin kostüm daha iyi almaz. Bir eslesen kemer ve manset saglayan bir koyu mavi, sahte deri tulum olsun. Bu giyer kim için kesinlikle bir bas Turner var. Bu seksi parça maliyeti sadece 56,99 $, ancak çizme, makyaj satin almak zorunda olacak ve istege bagli peruk ayri.

Isin tuhafi bu internet üzerinde birçok Ironman kostüm fikir sadece birkaçidir. Eger önünüzde dogru magaza varsa tüm aksesuarlar da bulabilirsiniz. Sonunda mümkün oldugunca otantik olarak kostüm bakmak yapma konusunda hepsi bu.