güzellik terapisi üniforma tam bir daire gitmek

Bu ortak bir söz var, ama insanlar-in-the-, her zaman çevrelerinde bu moda hamle söyleyecektir. Egilimler gelecek ve egilimleri gidecek, ama tamamen asla gitmeyecekler. Bu güzellik terapisi üniforma için farkli. Belirli bir egilim yolunda olsa da diger bir deyisle, size bir kaç sezon zamaninda tekrar görüyor olacagim sizin alt dolar bahse girebilirsiniz. Tasarimcilar her zaman gelecek sezon olusturmak için geçmisten fikirleri ödünç göz olmazsa olmaz. Ve birkaç yil sonra, tekrar görmek için beklemek asla bazi egilimler var olsa bile bu podyum üzerinde yeniden görünür ve yüksek sokakta bu isareti yapmak baslayacagiz. Tayt ve puf top etek kimse?

Neyse ki bu Sonbahar ve Kis tamamen daha sofistike bir havasi vardir, ve bu kanal ile ilgili tüm 1960’larin en sade glamour var. Bu Beyaz Saray’da yeni bir moda ikonu atesim veya sahip Mad Men asagi olsun, biz sadece güzel terzilik yeterince alamayan ve gibi bayan su anda podyumda her oldugunu ayirir. Stella McCartney azindan Marion Cotillard ve Carla Bruni-Sarkozy tarafindan modellenmis olarak Dior kendi klasik iki parçali etek takim yeniden canlandirmak varken Katherine Hepburn, genis bacak pantolon ilham oldu.

Ve moda neden hepimizin izleyin. Bu bir egilim çarptiginda bu daha sadece insanlarin ne giymek üzerinde daha büyük etki yapar sürpriz olarak gelmelidir. Iç, marka, reklam ve eglence tüm etkilerini hissedeceksiniz. Ve bir güzellik profesyonel ya da kuaför gibi yüksek sokakta neler olup bittigini ile güncel patlama kadar olmasi beklenir. Böylece ile akilda güzellik terapisi üniforma ve güncel trendleri yansitan güzellik üniforma bulmak için mantikli.

Zamansiz 1960 görünüm tüm terzilik ilgilidir; basit sekiller güzel kesti. Ve bu görünüm yeniden go-giysi basit asimetrik tunik oldugunu. Kesme düsünün – bu belden de isirdi var, sik siluet olusturur ve güçlü, yapilandirilmis yaka vardir. Düz ön pantolon ya da düzgün bir etek ile takim ve aninda mükemmel bu trendin glamour, basitlik ve sik yakalamak güzellik terapisi üniforma olacak. Klasik güzellik tek bir renk paleti burada geçerlidir. Yeni tonlari ile deneme ama neden – tek renkli iyi çalisacak? Zengin bordo Bu 60’li vibe çekecegi gibi olacak deve, portakal ve çikolata kahverengi. Ve ayak için bir renk kafa giyen çok kalin ise her zaman siyah pantolon veya etek ile güçlü bir gölge takim olabilir unutmayin. Ve mektup trendleri takip etmek zorunda hissetmiyorum. Bu yil 1960’ta canlanma pastis ilgili degil, bu nedenle bir görünüm bir büküm vermek ve taze tutmak için serit süsler, mandalina yaka ve baglanti seçenekleri de dahil olmak üzere oldukça detaylari bol var. Bu yüzden etrafinda en gözde güzellik üniforma için mevcut egilimler göz tutarken geçmis için sapka devrilme tavsiye – eski ve yeni karistirmak için korkmayin, tüm sonra bu moda tasarimcilari yillardir yapiyor ne.