güvenle tasarimci çanta satin alma

Bu gün bir tasarimci çanta satin almak zor olabilir. Otantik ve vicdansiz satici olarak sahte satan on-line web sitelerinin çogalmasi itibaren. Knock-off “otantik” olarak bilinen varlik tasarimci her ile, bu bilmenin gerek kalmadan sahte için de çok nakit kullanimini içine yaniltilmis için zahmetsizdir.

Bu bir tasarimci knock-off satin alma arasindaki fark olarak öne çikiyor ve bu gerçek degil bir kez bunu biliyorum ve bir hisse senedi satin bahsetti.

Eger o Chloe Python Silverado çanta gördügünüzde ön, dürüst saticilik üzerinde 7-yildizli kalitesi yüksek ve ayna görüntüsü farkinda saglar. Ben bir tasarimci bilerek düsmek satin alma ile bir sorun görmüyorum. Ama çok, bu taklitler sakinin. Çesitli nitelikleri çok sayida bulunmaktadir. Bazilari deger çok daha fazla için daha az miktarda en kaliteli knock-off çanta satmak. Bana 2 çok çesitli fiyatlar için ayni belli çanta verdi teklifler bir satici gördüm. Ayni çanta iki birkaç fiyatlara satildi tam olarak neden sordum sonra o için “dogru” açiklamasi vardi cevap oldu. Ben de degisti bu torbalari açiklamasini sirasinda bir sey tanik oldu. Kaç millet farkinda olmadan iki çanta ile en pahali olanlar için ödemis merak ediyorum. Satin hemen önce arastirin.

Eski atasözü biliyorum “gerçek olamayacak kadar büyük ise, büyük olasilikla gerçek degildir” ve dogrudur “sizin için ne ödeme olsun”. Bu açik artirma çevrimiçi güzel Fendi Spy Çanta, biz parlak sari Fendi etiketi ile bir gerçek sey degil $ 249,00 baslar emin olabilirsiniz. Kimse 249,00 $ için otantik bir Fendi Spy Bag verir.

Kim çanta satin aliyor büyük önem ile. Bu, sizin Gucci çanta otantik Nieman Marcus veya Bergdorf Goodman gelen bu Prada çanta satin aldiginizda belki yapmak degil ise emin olmak mümkündür. E-lüks sitesini kontrol edin. Louis Vuitton internet sitesinde E-lüks ile gerçek sahipleri biridir. Kendi on-line sitesinden Antrenör çanta satin almak. Özgünlük garanti söylemeye gerek yok.

Eger defne bir çanta satin almak ve sohbet odasi ziyaret etmeden önce. Sahte çanta nasil belirlenecegi bilgi hazinesi var. Defne ve “Powerseller” sahte çanta sunulabilir bile. Defne kez ve kesfetmek için biraz zaman gerek satici anlatmak. Bu dönemde, kesfetmek satici birçok sahte çanta satilan olabilir alir. E bay sahte tasarimci çanta satmak için kapali, ama o zaman bile degil, orada bütün vicdansiz saticilari korumak için bir konumda. Edilir

Bazi müsteriler Nieman Marcus veya Lord & Taylor gibi magazalar için çanta almak için daha sonra dogru onlari satin. Bu magazalar belirli bir çanta üzerinde yazili bir kimlik dogrulama vermeyin, ama çanta otantik düsünüyorsaniz satici muhtemelen size söyleyecektir. Para bir çanta satin almayin geri hiçbir tek garanti – hiç. Bir gelir iade garantisi veriyoruz yoksa, belli çanta sadece otantik degil olmasi mümkündür. Hayallerinin çanta satin bile. Ek bir gelir.

Sadece otantik çanta hologramlar ve seri numaralari var oldugunu düsünerek aldanmayin. Diken üstünde üretim düsen nakit çanta yapmak ve otantik çanta yapilan tüm degisiklikleri takip edenler. Bir çok daha da önemlisi, her yerde satisa bir çanta gördüklerinde, gerçekten hologram gibi bakmak gerekir biliyor musunuz? Seri miktari çanta içinde ayri bir metal plaka veya kabartmali üzerinde olmasi gerektigini bilmek ister misiniz? Gucci adini da otantik bir çanta üzerinde donanim kazinmis olup olmadigini?

Tüm satin kez kendinizi korumak için en büyük yol kendinizi yetistirmektir.