giymek nasil pantolon harem

Boru inmesi için herhangi bir yeni moda trendi oldugu gibi, sadece hemen koparmak gibi görünüyor ve onlar bakmak dogru elde edebiliyoruz önce biraz zaman ihtiyaci olanlar vardir bazi insanlar var. Digerleri, de tüm umut ötesinde gibi görünüyor, o da kabul edelim. Bu son kategori disinda kalmak için oldukça kolay ve tamamen beceriksiz olmadikça, hiç “dogru alinamiyor” kategorisinde biten korkmak için bir neden yoktur. Çok siki bacaklar ile sarkik pantolon moda tutkunlari kolektif bilinç etrafinda geri gelmis, ve pantolon harem giymek nasil merak ediyor olabilirsiniz. Pantolon moda trendleri iste kalça “yeni” pantolon giyen zaman kesinlikle çarpici bir görünüm için bazi iyi ipuçlari, gitmek gibi karmasik biraz Harem.

bu orantili tutmak

Pantolon tabii ki ekranda alt yarisina sahip olan ancak gurur, bu iyi bir sey alt vücut için gözleri çizmek ve pantolon harem ile Harem. Pantolon harem ve güzelligi onlar yakin diz ve incik için sarilma ise kalça ve uyluk üzerinde asmak egilimindedir sekilde oldugunu. Kot veya pantolon düzenli bir çift ile, bu fikri sadece size bol pantolon giyiyorsun gibi görünür, ama pantolon kisinin dogal egrileri veya ihtiyaç olmasi halinde ince bir kamuflaj için vurgulama kredi, onlarin genis bakmak kasitli olan harem olacaktir.

Yani bu akilda, her zaman mümkün orantili olarak seyleri tutmak için emin olun. Bu pantolon harem için geçerli olarak orantililik fikri pantolon kendilerini kesilir nasil olursa olsun denklemin bol, genis tarafinda olacak olmasidir. Eger vücudun bir yarisinda bir sey gevsek giyen zaman, genel bir fikir diger yarisi biraz daha formu uygun bir sey giymek etmektir. Bu sadece gerçekten size uygun boyutu çok daha büyük kiyafetler giyiyor sanki görünümlü kaçinmaktir. Örnegin, giyiyorsun eger pantolon harem ve bol gögüs var, vatka ya da üst vücut toplu eklemek ve yerine vücudunuzun dogal akisini korumak için monte ceket veya form uydurma bluz giymek giysi kaçinin.

Uyar Cut alin

Her vücut tipi farklidir ve tüm kumaslar her durum için uygundur. Ilk kez pantolon harem bakarken, ilk tepki sadece dogru ince bir çerçeve ile pist modelleri ya da baskalarina bakmak düsünmek olabilir. Kesinlikle bu varsayim yanlis olur. Sizin vücut tipi için iyi görünüyor bir sekilde pantolon harem giymek için, size en iyi göründügünü ile gitmek kesilir pantolon almak. Ayrica, bir kumas pantolon durumunuza uygun harem emin olun.

Örnegin, pantolon harem olmadigini bir aksam için bekliyoruz, ipek veya baska daha hassas kumas olarak daha sik bir kumas seçin. Kumas Bu türleri günlük faaliyetleri üzerinde oldugunuzda için iyi bir malzemedir örnegin pamuk, daha incelikle asmak bir kesim için izin verir. Her vücut sekli agir pantolon harem bazi stilleri vurgulanir daha belirgin düsük kasik için uygun degildir. Iyi bir fikir kalça ve kasik bölgesinde kivrimlar güzel yerine bacaklarinin arasina bir çanta gibi asili genelinde de oturup pantolon harem sopa etmektir. Ayrica bel dar ve dalgali efekti katacak bir yüksek bel, ile devam düsünmek isteyebilirsiniz.

akillica Accessorize

Sizinle gidiyoruz büyük, dalgali pantolon hatta ince diz boyu tipi harem, büyük bir disket çanta görünümünü tamamlayan en iyisidir. Bu o sarilarak rakam bir üst gidiyoruz üstleniyor. Eger üstüne gevsek gidiyoruz, tüm torbalanma Eger çanta-bayan gerçek olarak yanlis almaz böylece sik bir debriyaj sopa ile en iyisidir.

Ile giymek için en iyi ayakkabi pantolon kesinlikle topuklar harem. Orada bu kuralin istisnalari kesinlikle, ama çogunlukla büyük strapy topuklu sopa ile deneyin. Eger düz topuk ayakkabi ile gitmek Çogu zaman ise, en çok pantolon harem odagi olan zarafet gevsek gidiyoruz. Ayrica, strapy topuklu genel zarif itiraz ekleyerek, pantolon ve ince bacak harem egzotik bir görünüm vurgular.

Bildigim kadariyla boyunlari ve bilek gibi, pantolon yüzden küpe, kolye ve bu tema takip bilezik seçin, duyusal ve sivi olmasi gerekiyordu harem unutmayin. Büyük tiknaz kolye veya avize küpeler alt vücut dikkatini uzak çekmek ve vücut sarilma üst veya bluz bagli kalarak belirlenen oranlarda karsilayacak. Uzun, dar küpe ve ince, uzun parçadan olusan bilezik ve kolye ile gitmek.