erkek iç çamasiri önemli özellikleri

kemer:

Erkek iç çamasiri kemer 3 çesidi vardir.

– Kapli elastik kemer
– Dikili içine elastik bel kusagi
– Elastik kemer üzerinde dikili

Kapli elastik kemer çogunlukla boksörler bulunur. Elastik kilif boyunca disli ve Boksör kumas toplamak için neden olur. Bu lateks alerjisi olan erkekler için iyi olurdu. Ama büyük dezavantaji, vücuda dikey kirmizi izler birakir.
Elastik bel kusagi içine dikili olarak, elastik gövde maruz kalmaktadir. Vücudun kirmizi baski isaretleri birakmaz.

Elastik bel kusagi üzerine dikilmis çok külot bulunur. Bu vücut için çok rahat ve vücuda çok az kirmizi lekeler birakir. Çesitli üreticilerin mikrofiber ile elastik waistbands yapmadan veya iç firçalanmis yasiyorsaniz.

Sinek:

Sadece% 20’si erkek sinek tercih ederim. Erkeklerin büyük çogunlugu sadece gidip üzerinde. Sinek çok islevsel bir özelligi daha dekorasyon ögesi olarak tercih edilir nedeni budur. Erkekler kullanmak ya da degil, sinek her zaman erkek boksörler üzerinde hisse senedi özelligi olacaktir. Boxer külot ve gövdeleri kisa bir tarzi sinek tedavi olacaktir.

inseam:

Tasarim degisiklikleri çok bir adamin bacaklarinin arasinda meydana gelmistir. Daha fazla konfor ve gelismis uyum için, arka, ön ve kasik bölgesinde bacak dikis kesisen geleneksel daha az var. Bunun yerine Körük ve paneller daha popüler hale geliyor, ve çok rahat.

kösebent:

Kösebent daha fazla alan ve hareket kolay daha fazla esneklik saglamak için bir giysi takili elmas, dikdörtgen veya üçgen seklinde, genellikle mevcuttur. Kösebent inseams etrafinda görünür. Bu giysi az dikisler sahip olmanizi saglar. Iç çamasiri böylece form-montaj ve rahat. Inseams kisa hale gelmektedir. Inseams çok uzun ise, ayaklari dere egilimindedir ve bu yüzden gün boyunca sik sik ayarlama ihtiyaci var.

geri dikis:

Geri dikis erkeklerin çogu için çok önemli bir konudur. Bu dikis bir wedgy hissi yaratacaktir. Çogu erkek gibi gün boyunca geri dikis üstüne oturan yok. Tasarimci iç çamasiri çogu dikis geri yok. Bunun yerine, giysi sekil bir kösebent tasarima sahiptir.

Bacak açikliklarinin:

Erkekler kendi adim sinirli oldugunu hissetmeden hareket özgürlügü isteyen, ya da iç çamasiri ayaklari sürekli ayarlanmasi gerekir. Dokuma boksörler için, yan tarafinda plaket veya yariklar ile boksörler arayin. Bu yariklar genellikle 11/2 ila 2 inç uzun.

Jock bardak:

Eger kemer boyutu kadar gitmek gibi fincan boyutu daha büyük olur. Bir erkegin bel boyutu ve paket büyüklügü arasinda bir iliski yoktur.

siluet:

Erkek iç çamasiri ne olursa olsun bir insanin büyüklügü, ciltleme ve torbalama olmadan vücut uygun olmalidir. Baglar Iç rahatsiz. Bu küçülecegini varsayarak çok büyük iç çamasiri satin almayin. Iç bugün uyacak sekilde kesilir ve yikamadan sonra yikama küçültmek olmayacaktir.

kumas:

Erkeklerin çogu pamuklu kumas tercih ederim. En yüksek kalite pamuklar Pima pamuk, supima pamuk ve Misir pamuk. Mikrofiber erkek iç çamasiri için baska bir çok yumusak bir kumastir.