erkek ayakkabi insanlarin kisilik göstermek için

Eger onlari giymek için gidiyoruz her ne durum için ne giymek ayakkabi ya da ayak disli karar yapamiyorsaniz o zaman daha iyi kendiniz olarak tasvir olmak istiyorum ne görüntü karar birkaç dakika sürebilir. Bu ne giymek oldugunu ve kisilik Ne tür kisinin tür gösteren birçok kez söylendi. Ayak giyim farkli stilleri kendi kisiligi vardir.

Ayakkabi söz ile bir baslayalim. Ayakkabi kendi içinde tarzi iki tür, topuk ayakkabi ve düz ayakkabi vardir. Hepimiz bir ayakkabi üzerinde geleneksel 2cm topuk görmüs olabilirsiniz. Eger bir takim ile resmi bir ayakkabi giymek olabilir Genellikle ayakkabi bu tür bir dügün gününde gibi bir resmi bir firsat olarak giyilir. Ayakkabi Bu tür gösterir iyi bir firsat iyi bakmak için seviyor akilli kisi. Sadece resmi bir firsat bir takim ile bu topuklu ayakkabilar giyecek. Bu ayakkabi giydi baska bir yerde gerçekten mantikli degildir ve gerçekten harika çok un bakarak bir uçmak basparmak gibi sopa olacaktir.

Bir topuk ile akilli ayakkabi almak ve bu gibi koyu kahverengi, açik kahverengi, beyaz, kirmizi ve yesil gibi farkli renk bir dizi gelir Nasil bugünlerde. Size spor gömlek ve kot pantolon giyecek bir gün onlari aramak gibi gibi rahat ayakkabi bu tarzi giyebilir. Eger giyinmek istediginiz insanlara anlatmaya olacak ve ama ayni zamanda serin bakmak ve ne giymek zevk almak istiyorum.

Sonra bir topuk var ama altinda bir kauçuk kavrama yok düz ruh ayakkabi geliyor. Iyi bak çünkü bu büyük ve akilli bakmak ve siz de bu giyebilir bir takim elbise giyiyorsun gün asagi ya da eger rahat bir elbise bu giyebilir. Ben güvenle onlar size egitmenler giyecek herhangi bir gün bu ayakkabilar giyecek sadece çok rahat çünkü benim resmi elbise giyen bir gün geçirmek için gidiyordu, ben ayakkabi bu tür tercih edecegini söyleyebiliriz.

Ben bir hafta sonu bir kot pantolon ve komik t shirt disari ile rahat ayakkabilar giyen birçok insan gördüm ve kimse onlari bir arada üç öge giyer zaman onlar, serin moda, moda oldugunu göstermektedir çünkü ben de bu trendi takip ve degil mi bu sekilde bakmak için çok maliyetli.

Rahat ayakkabilar bir çift, yerel süpermarkette birkaç kilo ya da dolar için 19 dolar / pound ve t shirt için daha sonra 22 dolar / pound, kalite soluk mavi kot için alabilirsiniz. Ve çorap unutmadan, size baska bir sey ile baska bir gün giyebilir siyah bir çift çorap ile gitmek çok parlak ne de düz bir sey istemiyorum. Bu uzun kot bu çifti olacak eger bilmiyorum çünkü sen, bir kiyafet ile alisveris yok emin olun alisveris yaparken. Eger o zaman satin alabilirsiniz ve satin almak ve giymek ne oldukça yaratici ne olabilir sinirlayici degildir giyim parçalari ile alisveris.