aleve dayanikli malzemeler satin

Isyeri tehlikeler isverenlere yeni olmayacaktir. Ve daha ne üzücü var bu kazalar bile bu yüzden geri ödeme söz konusu oldugunda çok ve gerçekten deger is etkin baslik üzerinde bir leke yatiyordu olabilir olmasidir. Neyse ki, kalp tehlikeler söz konusu oldugunda en azindan, bugünlerde güvenli seçenek bir dizi var. Biz yanginlar ve asiri sicakliklara iliskili tehlikelerden bizim kurumlarinda personel kalkan aleve dayanikli malzemeler bir sürü seçebilirsiniz.

Bu aleve dayanikli elyaf malzeme giysisi üniforma bir degisik çesitli yapmak için kullanilabilir. Aleve dayanikli malzemeden üretilen tulum ve önlük tulum dünyada en çok isyerlerinde tüm çok yaygindir. Ancak, size daha fazla çesitli, muhtemelen kesinlikle karistirma aleve dayanikli shirt, sweatshirt, ceket, pantolon, ve hatta aleve dayanikli kot ile yapabilir giysisi üniforma daha jazzy türlü gidebilirsiniz! Kesinlikle seçtiginiz is kiyafetleri ne olursa olsun tür ofis çeki düzen vermek, ve hangisi renk çok olabilir. Çalisanlarinizin sirket renkleri ve onlar için sömine koruma harika bir diploma heceleyerek tasiyan üniforma giymis düsünün. Modeli görüntüleme disari Converse!

Kendinizi alev geçirmez kumaslar ile üniforma ariyor bulabilirsiniz Ancak, önce aleve dayanikli malzemelerin tamamen farkli ne oldugunu bilmek gerekir. Tam burada kullanimda olabilir alev geçirmez kumaslar üç standart türlü tarif: –

NOMEX – NOMEX DuPont modelidir. Bu 5% Kevlar ve% 2 karbon ile birlikte sik sik NOMEX kendisi denilen son derece yangina dayanikli malzemeden doksanüç% içeren, bir aramid oldugunu. Kevlar ordu üniforma yapiminda yapilmis ayni malzemeler. Bu malzemelerin özellikleri, kendi basina tutusturmak olmayacak olan eritmek için gitmiyor ve damla veya disinda yanmaz. Bu petrokimya sanayi, benzin yarar ve itfaiye hizmetlerinde çalisan bireyler için ana seçim yapalim.

Indura – Indura baska bir ortak marka, WESTEX ticari markasidir. Bu yüz% aleve dayanikli pamuk ve artan sürüm, son derece rahat Indura,% 88 pamuk ve% 12 asiri azim naylon bir karisimidir. Bu aleve dayanikli malzemeler hem kaynak sanayi ve alevler yüksek bir tanitim var yerlerde ana seçim vardir. Onlar yanlislikla kalp yakalamak bile, onlar atesin kaynagi uzak alinan konum kadar çabuk söner, alevler püskürtmek ve sömine koruyucu malzemeler, konum. Indura en iyi bölümü, bu temelde bir pamuk ürünüdür bu yana, kilo nazik ve olaganüstü zarar rahat olmasidir.

FIREWEAR – FIREWEAR Springs Industries’in tescilli ticari markasidir. Gerçek aleve dayanikli malzeme pamuk kirk bes% ile FIREWEAR bes elli yaklasik% barindirmaktadir. Bu aleve dayanikli lif özellikleri muhtemelen alev ile temas getirdi sömine geciktirici benzin üreterek alevlerin yüksek miktarda geciktirir olacaktir. Benzin yanmaz ve alev her türlü kovucu gelen malzeme savunan vesile oldugunu. Bu aleve dayanikli elyaf önemli bir parçasi olan Pamuk, kilo hafif ve havalandirma için ayni sekilde iyi olmak bu malzemelerin bekleyebilirler.

Bir on-line perakendeciler ile görücüye giysisi üniformalari içinde kullanilan alev bünyesindeki dayanikli malzemeler bir dizi bulabilirsiniz. Yow Nomex, Indura, Firewear ve birçok alternatif stilleri ve kesim Excel kumas kesfedeceksiniz.