yaz 2011 için sicak moda

Bu yaz, pamuklu elbise daha sik bir sey yok. Ince malzeme nefes ve bunaltici sicaginda yakmak zorunda kalmamak için bir havadar bir görünüm tadini çikarmalarina olanak tanir ayni zamanda zarif ise bakmak için yetenegine sahiptir. Basit, pamuk beyaz elbise her zaman favori olmustur ve bu yil bunu gevsek ve uzun ya da kisa ve kolsuz giyebilir. Hangi sekilde olursa olsun, elbise flip flop sandalet ve bilezikler ile tamamlanabilir. Bir bükülme ile saç giymek ve sicak bir yaz gününde kizlarla film veya gidiyor alisveris bir gün için mükemmel bir sey olabilir büyük bir yaz bir görünüm elde edersiniz.

Gün boyunca disari gidiyor için baska büyük kiyafeti çizgili tanki üstleri vardir. Bu gevsek ve nefes, hem de, ve denim ya da haki yapilmis mini etekler veya sort ile büyük gidin. Bu tank basinda uzun kolye ve sarkan küpe, hem de bot veya sikintisi çeken sandalet ile ile mükemmeldir. Sen git Hangi Great ise, bu kiyafetler uzun yürüyüsler, aksiyon, ve hatta spor için idealdir, böylece yaz aylarinda seviyorum ve hala iyi hissediyorum her seyi yapabilirsiniz.

Gece kiyafeti için, bu yaz, diz boyu ve ince, saten malzemelerden yapilmis olan elbiseler tadini çikarin. Eger yaz sicaginda dayanabilir ve böylece gerçekten de, eglenebilir, böylece de, açik renkli seyler giymek istiyorum. Ince ve bir çiçek baski var tayt bir çift ile kisa bir bebek bebek elbise eklemeyi deneyin ve sonra payetli sandalet, bir çift eklemek, ve bu sevimli, kadinsi bir görünüm sehirde bir gece için mükemmel çikacak. Ayrica, halter tarzi üstleri veya kolsuz kesim ve ayak bileklerine kadar uzandigi uzun elbiseler de yaz partide sok insanlar için harika bir yoldur. Bu elbiseler muhtesem desenleri ile canli renkler geliyor, genellikle egzotik yazdirilir. Topuklu ya da takunya bir çift eklemek ve size küpe ve bilezik ile dekore edebilirsiniz harika bir göz atacagiz.

Yaz aylarinda, size esintili ve serin ama ayni zamanda parlak ve sik görünüyor istiyorum. Jumper uygun bir dönüs yapti ve içinde bir gömlek ya da tank top ile giymek kolaydir var. Bu sort, bu yüzden onlari serin olacak ve gidip ne yaparsan yap her yerde onlari giymek böylece dayanikli malzemeden imal edilmistir. Ve tabii ki, basit kot pantolon ve t-shirt bakmak moda çikmis ve ayni zamanda yaz moda bir elyaf olmamisti.

Büyük, cizirtili bir görünüm için, bu kombinasyonlar deneyin ve gerçekten bu yaz moda ve moda hissediyorum. Bunu için bazi harika tamamlayici aksesuar, ayakkabi ve hatta sunhats ve günes gözlügü, sadece sasirtici ve sik bir görünüm degil iki yol, ayni zamanda yaz günesten kendinizi korumak için ekleyerek, bogucu yeni bir görünüm ile yeni bir yol yangini emin olabilirsiniz ve güvenli kalmak.