sicak bir yeni bir görünüm için giyim sörf

Gidget itibaren Frankie ve Annette oyun plaj battaniye bingo, Endless Summer Beach Boys ve uyum için, sörf kültürü hakkinda özel bir sey var. Bu takdir ve nedensel ve serin gardirop ek için sörf giyim tercihi konusunda gösterisle olabilir.

Sörf sadece birkaç kisa yil içinde bir multi-milyon dolarlik bir endüstri için, fanatik bir kült gibi asagidaki ile bilinmeyen bir spor haline geldi. Neden bu? Kültürün kendisi bir parçasi olmak çok eglenceli ve heyecan verici oldugu için! Bu essiz kültür ayni zamanda bir moda deyimi haline iyi çevirir.

Düsünmeye ilk öge giderek popüler kurulu sort oldugunu. Bu sort güçlü aktivite için tasarlanmis olan, çok güçlü ve dayaniklidir. Onlar ince kalça en uygun egilimindedir, ancak yeni stiller de büyük erkekler içerir. Onlar uzunca bacaklari ve genellikle Velcro ve kravat ile kapatin. Bunlar en sik açikça ama parlak renkler ve vurgulanan çizgili, desenli. Bazi çiçek desenleri ya da benzer bir sey vardir. Onlar plaj cruiser tarzi için kesinlikle gereklidir.

Tercih yerde üstleri onlarin farkli ihtisami tüm tisörtlerin bulunmaktadir. En sörfçü sevdikleri üreticilerin logo disli giymek, ancak favori barlar ve kulüpler genellikle tahta üzerinde görünecektir. Seksi herhangi bir sahilde her zaman oldugu gibi biraz açik saçik ya da yaramaz, moda her zaman. Cepler veya cepler gibi tüm renkleri, kabul edilebilir. Agir pamuk serin ve güçlü, ve dökülen sonra kolayca temizleyebilirsiniz. Yerel bir barda gece için ates barbekü itibaren, tisörtlerin her zaman yüksek moda kalir.

Bu ayakkabi gelince, neden bile rahatsiz? Birincil amaç bir cam dizi, neden hiç bir metre örtbas rahatsiz? Normal ayakkabi kum üzerinde çalisan için iyi, ve suda ise yaramaz. Bir sonraki bira çalistirmak için bir çift don gerekiyorsa, o sandalet iyi bir çift gitmek için tek yoldur. Sandalet, açik ve kapali almak kolay kolay yolumdan saklamak için ve islevleri için mükemmel tisörtlerin gibi bir yeri vardir: dürüstlük gerektiginde hizli bir imtiyaz. Üst düzey bir çifti tarafindan ve size bir ömür boyu olabilir.

Liste yapmak en sörfçü yüksek olmadigi, soyunma için, Hawai veya cabana tarzi gömlek her zaman vardir. Bunlar genellikle tee daha büyük ve gevsek yipranmis, ve yüksek sesle çiçek desenleri gibi ince tropikal temalar övünme vardir. Balik tekneler gibi, popüler bir dokunus ve bir çok sey deniz. Tisört hayatinda belli bir asamaya ötesinde çekiciligini bazi kaybeder gibi gömlek bu tür, yasli erkeklerde çok daha iyi görünüyor. Ancak, Hawai gömlek her zaman serin ve havadar bakacagiz ve basariyla en herhangi bir vesile için giyilebilir.

Kadin giyim için, büyük bir mayo daha gerekli bir sey oldugunu? Tabii ki giyim bu çok basit için teçhizat bol bol, ama uygun bir sey özüdür. Sörf kültürü büyük ölçüde seksi bir bikini az hatlari takdir. Eger bu kadar cilt ile rahatsiz Ancak, seçenekler daha agirbasli bir görünüm için çok sey söyleniyor. Akla gelebilecek her sekil, renk ve stil gelir atar, kapak up ve sarar, gibi takim elbise gibi seyler gizli yok. Tüm magazalar gals için mayo ayrilmis, ve günes ve sörf için kendinizi donatim baslamak için mantikli bir yer olurdu.

Sörf giyim sadece modasi asla. Bir kiyisinda, ya da bir kentsel ormanda yüksek bir artis aslinda olsun, tarih, tutum ve deyimi ile bir bakis. Bu her yerde çalisir, hemen taninabilir ve aklin büyük bir devlet çagristiriyor. Aloha!