Seni seviyorum giysi bakimi ipuçlari

Go-ile-bir sey T-shirt her zaman iyi bakmak ve iyi hissettiriyor kot çifti, giysi ögeleri onlar sevgi yazilardir sadece daha sik daha fazladir. Aslinda, son ‘hepsi’ Giyim Ask Raporu’na göre, giyim en sevdigi madde ile ortalama kadinin iliskisi onu uzun romantik bir iliski (121/2 vs 111/2 yil) outlasted. Bu uzun süren romantik için yangin beslemeye yardimci olmak için, ‘hepsi’ çamasir deterjani gerçekten giysiler için en son görünüyor ve dikkatle yeni iliskiler kurma ipuçlari saglamak için moda stilist, tasarimci ve televizyon kisiligi Carson Kressley ile çalisti seviyorum.

“Onlari son yapmak gerekir bu yüzden insanlar giyim iliskilerinde bir çok yatirim,” Kressley belirtiyor. “Bu ketçap sizin ve sevdiginiz tunik üst arasinda gelip leke izin vermeyin. Kisa sürede ne gibi lekeleri tedavi, magaza giyim dogru giyim seklini korumak (ya katlanmis veya yastikli aski üzerinde, ögeye bagli olarak) ve giysi temiz tutmak ve kadar sizin gibi elbise için önem verdigini ‘hepsi’ gibi bir çamasir deterjani ile taze. ” Diger ipuçlari sunlardir:

• solmaya izin yok. Bunlari düz, siska, boy-kesme veya kaçak, ekstra koyu kot (herkesin en büyük giyim ask iliskisi!) Hollywood bacaklar her çift üzerinde gibi olsun. , Ilk etapta asik yapilan o karanlik gölge korumak diger giysiler onlara karsi ovmak ve solmaya neden olmaz bu nedenle her zaman içten disa yikamak için. Asla nokta tedavi (sürtünme renk degisikliklerine neden olabilir) ve her zaman hava dogrudan günes isigina maruz kurulayin.

• saygi ile ince yikanabilirlikle davranin. Ben uzun bir etek için bu sezon alisveris yapmak için meydan! Su anda bu mini ile ilgili tüm, ama çok fazla deri göstermek istemiyorsaniz, opak tayt desen ve düz renklerde hem de bol miktarda vardir. Ayri örgü çanta (veya at kuyrugu sahipleri ile tutturulmus yastik kilifi) olarak yikama tayt, çorap ve underthings koruyarak hassas çamasir TLC verin. Eger hava sikmak kuru-daha önce hiç ekstra su çikarmak için bir havlu kullanin.

• Artik hap. 80’lerin geri gelmesini saglayacak ve bu uzun, tiknaz, büyük boy kazak tekrar tarzi vardir! Yani sizin için tutulan veya yeni bir satin alma olup olmadigi, gibi düz bacak kot pantolon ya da tozluk gibi monte dipleri ile toplu dengelemek için emin olun. Boncuklanma önlemek için içini yikama tarafindan sevilen yikanabilir dokuma kumaslar hayati (her zaman etiketi kontrol edin) uzatin. Önlemek için germe-yeniden sekillendirmek, daha sonra kuru hava için düz koymak, ve her zaman katlanmis saklayin. Bir sokak hap casus, yavasça kaldirmak için bir ponza tasi ile ovalayin.

• eski bir alev Ignite. Dogal Bele takilan bu sezon çok popüler genis kemerler, kendinizi bir anda karin germe verin. Bir kemer klasik üstler ve elbiseler gibi, dolap arkasinda saklaniyor olabilir geçmis giyim seviyor yenilemek için harika bir yoldur. Bu kemer raflari ve aski çok islevsel görünüyor, ama dolaba kaybolabilir. Cepler-seçenekleriniz ile kemer sivayip bir over-the-kapi ayakkabi çanta magazasi görmek kolay olacak!

• iç romantik ortaya çikarin. Romantik üstleri nasil siirsel Bu yilin en büyük giyim biri seviyor olmasidir! Bu görünüm bel ve arka yag çekme sadece, kolayca blazer ve kazak altinda ya da favori uzun süreli ask, klasik beyaz tee üstüne katmanli. Flowy üstleri tüm kumaslar gelir ve kolay kirisiklik-özellikle dolaplar tasan saklanmis ne zaman genellikle gibi. Için bir tutam neredeyse demir-düzgün giyim, birkaç dakika için temiz ve nemli bir havlu ile kurutma içine sadece pop elbise.

Imza giyim önemli digerlerinin dayanmak; gerçekten seviyorum giysi bakimi ile ilgili moda stilist Carson Kressley hisse ipuçlari.