polo gömlekleri sizin tasarimlar baski ekrani kisisellestirin

Serigrafi gömlek her yerde yaygin olarak bulunmaktadir ve bu da polo gömlekleri için de geçerli. Ayrica golf gömlek olarak bilinen Polos, her zaman moda trendi bir parçasi olmustur, ve hatta günlük giyim geleneksel bulunmaktadir. Bu eksilmemis kayirma büyük ölçüde golf popülerlik kismen kaynaklanmaktadir. Aslinda Tiger Woods, Annika Sorenstam ve Jack Nicklaus gibi önde gelen profesyonel oyuncular golf gömlek yaklasik çalim görebilirsiniz.

Mevcut golf gömlek çesitleri arasinda, her zaman baski var gömlek olabilir. Kendi özgün tasarim gönderebilirsiniz bile olabilir ya da profesyoneller sik ??sik spor görülmektedir olanlari kopyalamak için polo baski sirketleri sorabilirsiniz.

Tabii ki, artilarini pahali tasarimci yapimi golf gömlek giymek olsun. Bu gömlek bazilari ürün adlari tasiyan ve genellikle sponsorlar tarafindan temin edilmektedir. Eger golf olaganüstü büyük ve herkes sözde efsanevi becerileri bilir sürece, siz kendi özel yapilmis gömlek kapiniza teslim elde edilmez. Bunlari kendiniz tasarlamak için karar sürece Yani,.

Özel polo gömlek pahali olmasi gerekmez. Kendiniz için sadece bir parça istiyorsaniz kesinlikle, bunun için bir kol ve bacak pazarlik olmamalidir. Eger golf hata size can sikici hissediyorum ve size golf arkadaslari veya baskasi ile baski tasarimlari paylasmak istiyorsaniz Ancak, disari el golf gömlek bir dizi satin almak isteyebilirsiniz.

Örnegin sizin için çalisiyoruz sirket çalisani dostluk tesvik etmek için bir yillik olay için seviyor,, olay anmak için bir yol olarak golf gömlek gönüllü olabilir, ve evet, tüm çok golf gitmek öneririz. Nasil aile birlesimi olaylar hakkinda? Özel polo gömlekleri paylasmak için harika ve yeniden kullanilabilir simge olacaktir.

Serigrafi düsündügünüz kadar pahali degildir. Sadece online etrafinda kesif için zaman ayirin eger bazi büyük indirimler yararlanabilirsiniz. Büyük polo baski isletmelerin tecrübeleri var, ancak bu umutsuzca is ariyorlar olanlar bu yana, küçük isletmeler kontrol deneyebilirsiniz. Bu sirketler sadece cazip paketler ve daha hizli hizmet verebilir.

World Wide Web pek çok uzman polo baski sirketi var. Hatta olabilir bazi fiyat-kesim toplu olarak ya da bez lif belirli bir tip seçerseniz siparis eger. Onlarin en çok satan tasarimlari üretimi için sorarsaniz Bazi polo baski sirketleri özel fiyatlar vermek. Eger, kendi tasarim veya logosu göndermek için tercih Ancak, belki de en ekonomik yolu tasarimlari yazdirmak yerine, özgün tasarim polo gömlek islemeli veya dijital baskili sahip ekran olmaktir.

Serigrafi

Özel polo baski ekran süreci tasarim ile baslar. Sen polo baski sirketi için orijinal sanat göndermek ve size baski sadece siparis istediginizi belirtin.

Bu baski maliyeti size tasarim sahip renk sayisina göre dikte olsa hatirlamak zorunda miyim. Ne kadar çok renk, yüksek maliyet her renk farkli bir serigraf anlamina gelir çünkü. Bu baski islemi sadece açik ve kesin hatlari takip edebilirsiniz çünkü çok cafcafli degil serigraf baski için tasarim yapmaya çalisin. Kati bir sey, bir mesafede kalin bakacagiz sey, birkaç metre uzakta kolayca taninabilir ve hatta okunabilir bir sey için gidin.

Tasarim çok karmasik ise, polo baski sirketi kesin hatlariyla yapmak amaciyla sifirdan tasarim izini gerekir ve sizin Polos ‘baski sürecini geciktirebilir. Tasarim polo baski sirketi tarafindan onaylandiktan sonra, ipek ekranlari sadece bir anahat korunur kadar renklerin en iyi sekilde leke için isiga emülsiyonlar ile siralanir. Ekranin kuruduktan sonra, bir vakum isik masada bir 3000 watt metal halide isik maruz kalmaktadir.

Ekranlar daha sonra, yikanmis kurutulmus ve hizmete bastirilir. Tasarim Her renk bir çekçek kullanarak gömlek yerlestirilir, ve tüm tasarim tamamlanana kadar bu islem tekrarlanir. Daha sonra, golf gömlek kurumaya birakilir.

Bu genellikle gömlek basina daha düsük fiyatlar ile gelen çünkü toplu siparisler siparis edebilirsiniz. Baski islemi için Toplu siparis genellikle makineleri tarafindan isletilmektedir. Daha küçük siparisler için olsa da, manuel süreçleri norm ve bu gömlek basina biraz pahali olabilir.

Bu konuda çok sey siparislerinizi tam kontrole sahip olacak ve tam olarak kaç adet istediginiz, kullandiklari ne renk ve kumas, hangi ekran baski tasarim ve ne zaman bunlari teslim edilmesini istiyorsaniz onlara olabilir.