ofis için uygun pamuk ipek üstleri giymek

Profesyonel ve çekici hem de bakacagiz hangi ofise giymek ne karisik olan birçok insan vardir. Pamuk ipek üstleri ideal bir ofis asinma vardir. Sen daha düz-Jane gömlek ofis için giyinmek zorunda yok. Tasarimci ipek bluz ve üstleri genis bir ürün yelpazesine sizin için kullanilabilir. Ipek üstleri çünkü malzemenin üstün kalite ve parlaklik zengin ve kibar görünmesi. Ipek üstleri her mevsim giymek çok rahat ve hafiftir. Ipek üstleri kirisiklik ücretsiz, böylece görünüm endisesi olmadan gece gündüz çalisabilir. Pamuk ipek üstleri de cebinde kolay, bu yüzden her gün ise farkli seyler giyebilir!

Önünde dügme, üç çeyrek kollu ve hafif pileli bir beyaz veya siyah pamuk ipek üst ofis için giymek için en uygun sey. Bu, bir Cuma AOS o zaman yaka, manset ve korse üzerinde firfir ile bir kadinsi bluz giyebilirsiniz. Eger sikici beyaz bluz bir degisiklik istiyorsaniz, o zaman bel dizeleri ile bir kap-kollu bluz seçebilirsiniz. Ayrica sik bir görünüm için akan serit gibi bazi pileleri eklemek için tasarimci sorabilirsiniz. Her zaman ismarlama elbise satin almalisiniz. Bu mükemmel bir montaj verir ve en iyi ortaya çikarmak yardimci olur. Hint tunikler de çok popüler ofis giyim vardir. Kalça genis ve kisa bluzlar ile çok rahat olmayabilir Bir çok kadin da bu moda tunikler tercih ederim. Bir beyaz ipek tunik giymek ve kisin ona hirka koyu bir sesi eklemek veya güzel bakmak bir esarp boyunca tasiyabilir. Bunu giymek isteyen hangi vesilesiyle bagli olarak tunik tarzinda muhtesem degisim getirebilir. Bu, bir ofis parti ya da bir arkadasi AOS ise, AOS size begenisine göre yular boyun tunikler ya da bir omuz tunik giyebilirsiniz araya.

Moda indo bati elbiseler herhangi bir çalisan kadin, AOS gardirop için olmazsa olmazlardan. Onlar giymek ve çekici henüz ayik görünmesi için hos. Bu elbiseler iyi bir birlesme bir görünüm saglar. Bunun yerine pantolon giyen sik pilili etek için tercih edilmelidir. Bu pilili etekler asimetrik dizayn edilebilir. Ve mix ve renk seçtiginiz tunikler veya pamuk ipek üstleri ile eslesebilir. Bir aksam yemegi parti için sik bir çizgi etek ile kendini süslüyor. Yerine etek daha sonra ofis için giymek istediginiz ayni bluz giymek istemiyorsaniz Ancak son moda bir sal elbise giymeli. Bu elbiseler çok kisa olmasi gerekiyordu ama akilli ve sadece diz boyu da olabilir degildir. Eger saç açilir istiyorsaniz o zaman hiçbir sey bir tüm zamanlarin siyah seksi gece elbisesi daha iyidir. Kendi rakam gurur duyuyoruz kadinlar için, önlüklü tüpler elbise zarif görünüyor. Eger elbise vurgulamak ve bunun yerine yüz dolgun görünmesi için uzun küpe tercih için boyun çiplak birakmak gerekir.

Spagetti kayma elbiseler giymek kolaydir ve bu beklenmedik telefon dakika içinde kulüpte olabilir! Onlar ne çok satafatli ne de çok sadedir. Bu, arkadaslar ile bu rahat gezi ve kahve için sadece mükemmel AOS. Eger biraz agir tarafinda ve rakam flaunting merakli degilseniz o zaman tam bir dairesel etek sizin için güvenli bir seçenektir. Eger çiçek baskilar onlara sahip ve sik bakmak için güzel bati giyim ile maç olabilir. Ne olursa olsun vesilesiyle, yer ve tabii ki kendi uygunlugu hatirlamak giymeyi tercih edebilir.