mükemmel kiyafet seçmek için cadilar bayrami kostümleri birkaç ipucu

Cadilar Bayrami yilda bir kez gelir ve geleneksel Ekim ayinda kutladi. Ekim 31 yilin en keyifli zaman olarak kabul edilir. Özellikle, gece zaman size insanlarin çogu farkli karakterleri taklit ederek eglenmeyi görebilirsiniz.

Ruhu turlar, canavar yangin ve hayalet ev ve kostüm partileri: faaliyetlerin çesitli Cadilar Bayrami festivali ve birçok insanin dikkatini çekmek hangi bunlardan bazilaridir gerçeklesecek vardir. Parti kostümleri giyerek digerleri karakter taklit Cadilar Bayrami’nda en çok begenilen faaliyetlerden biridir.

Çesitli karakterler ile güvenlik önlemleri

Gitmek için sadece bir ay daha var, festival yakin geliyor ve çogu insanlarin hevesle bu yilin parti için koymak isteyen Cadilar Bayrami kostümü bahsediyoruz. Bu bir yüz olmasi gibi bakmak iyi bir fikir olabilir ama aslinda iki sahip olacak, insanlar maske giysiler farkinda, sadece bir yüzü gibi bakmak için ortak üzerinde arzu ve sprey biraz boya göre iki farkli yüzü koydu. Genellikle karsi cinsten bir kisi tarafindan giyilen bir elbise giymek iyi bir fikir olacaktir. Bu kavram her biri için daha mizahi hale getirecek ve neredeyse tüm insanlarin kikirdama olacaktir. Ancak, bunu yapmak için karar verdiginde, çesitli makyaj ve aksesuarlari yardimi ile bedensel görünüm dönüstürmek zorunda. Ama dikkatli olmak ve bir ünlü ama popüler bir katil gibi giyinmek gerekir var. Sonuç olarak, iyi degil, çünkü havaalani, hastane ve benzeri halka açik yerlerde gibi bir ortak kullanim alaninda bir seri katil gibi giyinmek degildir ve tehlikelere yol açabilir.

Eger bir firsat kutluyor ya da neseli bir ruh halinde ise bir polis memurunun üniforma giymek hafif bir fikir olabilir ama bir kolluk polis memuru taklit yönetimine karsi oldugu için, bu bile önemli degildir. Kesinlikle herhangi bir iç partide komik olabilir ama risk altinda olabilir çünkü esit kamu disari kumar için iyi olmadigini hatirliyorum gibi, Usame bin Ladin gibi bir görünüm gösterecekler.

Süper kostüm

Bu fikir parti çarpici bakmak ise daha sonra kullananlar onlar için uygun olacaktir yaratici ve çarpici kostümleri seçmelisiniz söylemek anlamsiz. Halloween temali giysileri türleri en muhtesem görünümlü kategorisi altinda gelirdi uygun kostüm çesitleri bin çesit, oldugu gibi. Hiç süphesiz, yüzleri en döndürmek ve bir en mükemmel kostüm olacaktir gördügü herkesin zihnine imajini kuracak kostüm türü. Bu seksi Halloween kostüm ya da korkutucu kiyafet olabilir ama elbise katilimcilar gözünde yakalamak gerekir.