moulin rouge kostüm

Eger eglenceli ve yaramaz temali süslü elbise veya kostüm partisi ister misiniz? Peki nasil bir Moulin Rouge parti hakkinda? Kostümler Cancan, Showgirl ve Burlesque içerir. Moulin Rouge, ya da Fransizca Kirmizi Yeldegirmeni, yaramaz Can ünlü dans edebilir ve ünlü Paris tiyatrosudur. Parti müdavimleri yüzyilin dönüm noktasi bu dönüs tarzinda göre elbise.

Fransiz Tarihi bu essiz parçasi iyi, çökmekte olan kaygisiz ve neseli olarak üç kelime ile düsünce olabilir. Bu iki savas Fransa-Prusya ve Büyük Savas arasinda, 19. ve yirminci yüzyil basinda oldugunu, daha sonra dünya savasi biri olarak biliyorum. Sanayi devrimi birçok yasam daha iyi bir standart ve eglenceli bir büyük yol açacak gelismis bir kültürel deneyim umudu veren, birçok sosyal engellerin mola asagi yol açmisti. Riffraff, popüler kültür ile karisik üst siniflar bozuklugu ve sevinç önemli bir karisimi yayimlanmistir. Bu ortamda sanatsal yaraticilik gelisti ve pek çok hareket yükseldi ve düstü. Dönemin vurdumduymaz klasisizm tamamen neseli ve uzak dogu deli fancy.The, yeni atmosfer ve özellikle Japonya’da böyle Toulouse-Lautrec gibi sanatçilar için baska büyük bir ilham kaynagi oldu ilham birçok ressam ve çekmeceler tarafindan kirildi. Onun çok sayida ve ünlü Japon gravür 1889 yilinda Moulin Rouge ilk kabare ile çok iyi donatilmis.

Moulin Rouge toplari hizli bir sekilde son derece degerli olaylar oldu. Büyük finali için, kamu ezici cosku, yeni bir dans, Fransiz Can kendi dansçilar ile yapabilirsiniz, Chahuteuses (asi kiz), ve gerçekten yapilan, bazi insanlar büyük hosnutsuzluk, onun firtinali ritim, ile, kesfetti baslarini açmak! Paris gece hayati, baski 1898 Kilavuzu, Fransiz Cancan dansçilar bu ilahi yaygara ünü bu talepleri sekilde dans Paris’te genç kizlarin bir ordu olarak açiklanan … onlar biz onlar ahlak ile esnek en az oldugunu tahmin izin verilen yukari bacaklarini baslatmak böyle bir esneklik ile …
Paris hayatin bu figürleri arasinda, bazi Toulouse-Lautrec ile ölümsüzlestirdi ünlü La Goulue, gibi, tarihe gidecek.

Birçok film ve kitaplar hakkinda yazilmis, ya da baslik Moulin Rouge vardi, ama 2001 filmi Moulin Rouge yayinlanmadan önce! Edilmistir hangi Ewan McGregor ve Nicole Kidman Burlesque kostümleri ariyorlardi çogu insan ya Burlesque kostüm yazdiginiz veya can Google’da kostüm yapabilirsiniz olurdu bakti, ancak çünkü filmin basarisi, Moulin Rouge Fantezi Elbise süslü bir elbise için bir isim haline gelmistir o kostüm kendi dogru. Neredeyse gibi bir elektrik süpürgesi isteyenler sadece onlar farkli bir grup sonra genellikle olmasina ragmen bir Hoover istiyorsunuz. Filmin yayimlanmasindan bu yana, Moulin Rouge Fantezi Elbise popülerlik firladi ve On-Line Fantezi Elbise için süslü elbise kiralama dükkanlardan çok çesitli bu süslü elbise kostüm bulmak artik mümkün oldugunu.