mankenler onlar kadar kirik tüm degildir ….

Biz mankenler düsündügümüz zaman sik sik kis ve vitrin sahneleri görüntüleri hatirliyorum. Çogu kisi perakendecilik ve magaza ile mankenler iliskilendirir. Ne bazi insanlar farkinda olmayan insanlar mankenler kullandiginiz için uygulama çesididir.

1. Büyük Düzgün Hizmet Sirket: ulusal bir üniforma hizmet sirketi bir bölgesel bölümü onlarin giyim üniforma vitrin mankenler kullanir. Bu durumda sirket görüntüleme amaciyla mankenler kullanir, ancak daha az geleneksel bir btob pazarda. Sirket ajanlari müsterilerine giysi yerine asili ve / veya düz daha orantili bir vücuda üç boyutlu olarak giyilen görebilirsiniz çünkü mankenler, ürünlerini önemli katma deger oldugunu belirtti. Ayrica, sirket önemli para tasarrufu saglar ve her müsteri ziyareti için bir defile evreleme lojistik önler. Manken stilleri egilimleri önlemek için, sirketin beyaz mankenler seçti. Bu düz renk stili dalgalanmalari hava ve daha fazla deger saglayacak tarafsiz bir görünüm sagladi.

2. Amerika’nin en büyük tüketim mallari sirketlerinden biri ana hedef pazar için canli bir dogrudan pazarlama ve promosyon olarak mankenler kullanmayi seçti: Ulusal Markali Vücut Spreyi üreticisi. Onlar üniversite spor etkinlikleri yüksek yaya trafigi caddelerinden içinde mankenler kurdu. Çogu insan mankenler tarafindan duyarsizlastiklari ise, yaya yaya trafigi arasinda mankenler topluca yerlestirmek için seçim önemli ilgi topladi. Bünyesindeki pazarlama ekibi hedef kitlenin dikkatini çekmek ve bu ücretsiz örnekleri, kupon ve ücretsiz markali giyim gibi promosyon malzemeleri dagitmak basardik tekrar dogru çizmek basardi. Yaratici bir manken sahne içinde görüntülenen promosyon giyim baglanti ile pazarlama ekibi promosyon giyim almak ve giymek için çok sayida insanin ikna etmeyi basardi. Ekip ayni zamanda insa büyük kalabaliklar daha fazla örnekleri ve kupon alisverisi basardi.

3. Araba Bayilik kullanilan: Birmingham bir köklü kullanilmis araba saticisi, Alabama bir manken satin aldi. Dagiticinin ilk endise manken hava hasligi oldugunu ve hava dört mevsim dayanikli olup olmayacagini. Bu kaliteli bir üç katmanli manken ilimli bir iklimde hava birkaç yil dayanacak gibi bir sorun degildi, ancak rüzgar, dolu, ve kus pislikleri gibi kontrol edilemeyen bazi seyler vardir. Satici bir manken satin alinan bu bilgilerle donatilmis. Manken sokakta yerlestirildi ve temel rüzgar gelen devrilme önlemek için kum torbalariyla edildi. Bir helyum balon manken elini bagliydi. Manken bikini mayo giymisti. Hemen bayi sürücülerin korna çalan tarafindan onaylandiktan gösterdi manken kabul araç trafigi fark ettim. Pek çok müsteri, manken amaci hakkinda rica ediyorum. Bir ay sonra amaci belli oldu. Yerel basinda, manken hakkinda yazdi ve daha müsteri trafigi costurdu. Bir önceki yilin ayni ayina karsi Benchmarking ayi için izleme ölçümleri bayi onun müsteri trafigi ve toplam islem artti.