kisa erkekler için ideal uygun bulmak için bir rehber

Suit erkekler için tören kiyafetleri önemli bir bilesenidir. Onlar Erkek gardirobunun klasik ve zamansiz bir parçasidir. Bir takim elbise giyen adam zarif ve sik görünüyor. Onlar oldukça pahali ama iyi bir yatirimdir olabilir. Yatirim gerçekten çalismasi için, takim için renk, desen, ve stil sag kombinasyonu seçiminde biraz çaba koymak gerekir.

Büyük stil ve mükemmel uyum iyi pansuman için araçtir. Moda kenarli, ince-fit bir görünüm güçlü bir açiklama olusturur. Ama, bazen özellikle kisa adam için dogru uygun bulmak zordur. Kisa bir fizigi olan erkekler için uygun takim elbise toplama sirasinda dikkat edilmesi gereken sey bol vardir.

Yüksek sesle desenleri Shun:
Kumas seçimi kisa adam için ardina kadar açik ama yüksek sesle modelleri için seçenek degildir. Ilginiz için çok cesur desen kahkahalari bir baski. Bu nedenle, özellikle bir takim, yüksek sesle desen giymis olmak, sadece küçücük vücut dikkat çekecek.

Dikey çizgiler için gidin:
Kisa erkekler için daha yüksek bir taban ile bir ayakkabi için uygun bir sey dikey çizgili bir takim elbise. Onlar yukaridan asagiya dogru kos Stripes, yukari göz çizmek egilimindedir. Buna ek olarak, ayni zamanda uygun bir görünüm uzatma tarafindan çerçeve uzatmak. Bu niteliklerin ikisi de dikey çizgiler nihai ve kisa erkekler için önemli avantajlar saglamaktadir. Dikey çizgili onlari gerçekte olduklarindan daha uzun boylu görünen yanilsamasi verecek.

Bu bir dügme veya iki olun:
Eger kisa tarafinda olmasi gerekiyordu ise, ceket size bakmak olmak istiyorum ne kadar hizli bagli olarak, bir veya iki dügme atalim. Iki dügme bugünün geleneksel ekmek-ve-tereyagi tarzi ise tek tusla ceketler, sik ve moda. Sizin için tercih hangisi seçenek, dügmeleri daha az sayida bakmak oranlarini nötralize unutmayin.

Çift havalandirma için gidin:
Çift havalandirma ceket özellikle küçük çocuklar için olusturuldu. Yan taraftan çift delikleri (veya yariklar) vücudun dis hatlar vurgulamaktadir. Böyle yaparak, çift delikleri bir, uzun, çekici siluet tamamlayan kurmak ve çerçeve uzatir. Bir çift havalandirma ceket kisa erkekler için uygun bir görünüm degil, ayni zamanda stil basarili bir anlam için sik bir seçenek degil sadece.

Bir alçak ile pantolon satin:
Bu pantolon gelince, kisa bir vücut olan erkeklerde bir alçak pantolon için gitmek zorunda. Artis bel kasik dikey mesafeyi ifade eder. Alçak pantolon uzun boylu görünür hale gövde uzanir. Onlar daha sik ve daha uzun bakmak için çerçeve oranlarini dramatize. Aslinda, alt pantolon yükselisi, uzun vücut görünüyor.

En dogru çözüm bulmak:
Erkek takim elbise modasi yakin terzilik, keskin çizgiler ve daha kisa hems içerir. Monte uygun proffers adamlar güncellestirilmis, sofistike geleneksel olarak degistirilmemis kalan bir göz atin. Ve simdi monte uygun sahnesinde ortaya çikmistir ki, bir risk almaya istekli adamlar bu egilimleri benimsemesi ve kendi moda meraklisi becerileri göstermelidir.