heyecan verici giyim tarzi yenilikler

Bu gün orada markalarin çok farkli türleri alabilirsiniz ve moda markalari söz konusu oldugunda bu çok dogrudur. Moda stillerini sayisi bu anlamak kolay oldugu anlamina gelir. Doga sporlari ve müzik yeni giyim markasi tarzi sonuçlandi giyim sektöründe ilham kaynagi olmustur.

Iste en iyi giyim tarzi en iyisidir.

giyim sörf

Sörfçüler tarafindan giyilen giysi ve ayakkabi surfwear olarak bilinir. Baslangiçta her sey kendi giyim markalarini olusturmaya basladi So Cal sörf sahneden sörfçü ile basladi. Bu asagi sörf popülerlik artis ve sörfçü sörf tahtasi ve islak elbise üreticileri ile onaylanmasi sözlesme alabilir demek bir profesyonel spor olarak kabul etmek olmasi muhtemeldir. En ünlü sörf giyim markalarindan bazilari Salt Rock, Headworx ve Quiksilver içerir.

skatewear

Skate asinma kaykayci toplumun çikti giyim markalari tanimlamak için kullanilmistir. Hem stilleri ayni sahnenin disari çikti olarak asinma kaykay ve sörfçü tek ve ayni olma egilimi gibi, sörf asinma ile yakin baglantilari vardir Skate. Kaykay karada uygulama sörfçüler tarafindan yapilmistir olmasidir. Her ikisi de benzer stilleri var ama özellikle her spor karsilamak üzere tasarlanmistir. Taninmis skatewear markalar Van ayakkabi, Etnies ve Eleman içerir.

urbanwear

Kentsel da rap ve hip hop sahnenin etkisi nedeniyle ortaya çikti hip hop giyim olarak bilinen asinma. 1980 rap ve hip yetmisli ve baslangiç ??sonunda çalistirin DMC ve Beastie Boys gibi sanatçilarin semalarina kirma ile ortaya çikmaya baslamistir hop. Rap MC ve DJ’ler çok altin zincirleri ile bol spor giyim giydigi için ünlüydü. Hip hop daha popüler oldu bu yüzden kendi giyim markalarini piyasaya Jay Z ve P Diddy gibi sanatçilarla giyim yapti. Kalça ilham tasarimcilari da sevdikleri sanatçilarin etkisinde giyim markalari yapmaya basladi hop. Bu Roca Giyim, Phat Farm ve Sean John gibi birçok kentsel giyim markalarindan sonuçlandi.

sokak

Sokak Giyim Daha önce de belirtildigi giyim tarzi çogundan etkisi çekti. Sokak giyim muhtemelen en iyi büyük kasaba ve sehirlerde kentsel yasam etkilenmistir giysi tasarimlari olarak tanimlanmaktadir. Bu nedenle sokak giyim kaya hip hop sörf yani sira müzik, bmx grafiti, sokak sanati, kaykay, dahil olmak üzere bu ortamda yasamin tüm yönleriyle etkisi çekiyor. Pratik giysi tasarimlari ile birlikte grafik ve sokak giyim agirlikli olarak sokak sanati özelligi. Addict Giyim Co, Stussy ve itaat edin Dev yenilikçi sokak markalarin iyi örneklerdir.