Hangi erkek takim elbise yaz için giyim

Pamuk ve diger dogal lif erkek takim elbise her bahar / yaz koleksiyonlarinda gerçekten hos bir sey vardir. Bunlari giyen nostalji belirli bir hava gibi görünüyor. Biz de onlarin koleksiyonlarina pamuk uygun eklediginiz yüksek moda ustalari söz yok. Olmak ve bir pamuk erkek takim elbise içinde geçinmek ask zor bir sey degil.

Pamuk takim elbise ile ilgili ilk iyi sey, yaz agirlik yünler böyle serin yerine olmasidir. Bir erkegin gardirobunda gömlek çogu onunla uyum, onlar, diyelim ki, bir eski baski tisört hem de yakali bir takilabilir. Elit görünümlü elbise ayakkabi ya da spor ayakkabi bir çift ile bu rahat, kentsel görünüm yuvarlak disari. Ne bilmek güzel çok pamuk sekilde hippier ve daha iyi insa artik kullanilabilir uygun olmasidir. Erkek artik pamuk geçmis yillarda vis-a-vis ne ofiste ya da bir aksam için çok daha uygundur uygun. Eger erisip fonksiyonel bir gardirop sürecinde ise su an için, sizin kamgarn yün takim elbise gibi kumaslar için gidis yanlis gidemez.

Sanayi izlerken bu önemli pamuk takim elbise kumasi bir ilkbahar / yaz koleksiyonunda bir zorunluluk olarak ne kadar hemfikir. Itibaren sinirli için çömez kendi evinde en erkek trend temasi içinde. Bir Pazar güç brunch giymek clueless ne? Parlak bir gömlek ile eslestirilmis bir haki renkli, dimi takim elbise deneyin, ya da sehir bu aksam ileri sallying, o zaman bir çok yüksek degildi ile borusunun ince kot pantolon ve bir tisört ile ince-fit erkek takim elbise ceket bahis yapabileceginizle renk.
Yani pamuk erkek takim elbise kullanimi için iyi bir stil isaretçiler nelerdir? Mavi ve gri gibi tan sogutucu tonlar onlari yakalamak. Sicak iklimlerde yün fresk, tiftik ve yün karisimlari için bizi gevsek dokunmus kumaslar, anlamina gelir. Ben mükemmel dayanikliligini ile sicaklik kontrolü en üst düzeye uygun çesitli sözde on ons versiyonlari olduguna inaniyoruz. Sogutucu giymek olsa da, onlar ancak gelmek zordur.

Kaçinilmasi gereken pamuk erkek takim elbise hakkinda bazi seyler de vardir. Önümüzdeki örneklerden 7-8 ons kumas tropikal agirlik bez vardir. Kirisikliklar gibi can sikma için bu yol yapilmis takim elbise, dayaniklilik ve hava sirkülasyonu izin olurdu gevsek örgü eksikligi nedeniyle sicak bir görünüm azalir. Tropikal yün için bir diger olumsuz ayni kalitede agir kumas daha çok ucuz oldugu göz önüne alindiginda, onun ayni anda her yerde oldugunu. Aslinda hava sirkülasyonu yardimci olmadigindan bir pamuk takim elbise ile gider tam astar, kisa vadeli bir rahatliktir.

Ve simdi, tarzi dikkatli bir son sözü. Lütfen pamuk erkek takim elbise kirisik alirsaniz çok üzülmek yok. Keten gerçekten, öyle ya da böyle burusmaz olacaktir. Eger takim uyudu gibi bakarsaniz bakimi degil tarafindan en iyi sekilde yapmak. Kilik degistirmis bir rahat nimet hakkinda konusun!