yüzünüze ve cilt tonunu maç için uygun esarp seçimi

Bir kez yüz kontur ve cilt harika ipek esarp seçmek için tanimlayici yönleri olabilir ögrenmek, parlak bir alternatif olabilir. Size ipek esarp seçmek bu düzenleme gözlemlemek öneriyoruz. Yüz kontur ve sicak veya soguk boyama bagli olarak uygun ipek esarp bulmak için göz önünde tutarak dogru ipek esarplar tercih olacagini garanti edecek.

Dikdörtgen yüz profili genellikle uzun genis göre ve uzun düz yanak çizgi sahiptir. Yüz daha kisa ve daha dengeli bakmak olusturmak için, bu yüz sekli derinlik dahil böylece yukaridan alt derinlik içeren bir esarp olsun. Base-asagi üçgen yüz yapilari alnina de ince ve yanak ve çene ile ilgili genisletmek. Ideal orani yüz alaninin üst kismina, kontur çok daha genis bir ipek esarp satin. Bir baz-up üçgen yüz daha genis bir üst üçüncü ve siska bir alttaki üçte sahiptir. Bu yüzünüzün üst üçüncü önemli ölçüde daha az odak getirebilir çünkü gerçekten yüz ölçüde degistirmek için, daha parlak bir renk esarp karar verdi.

Yuvarlak yüz genisligi ve uzunlugu kavisli hatlari ile benzer oranlarda gelisiyor. Herhangi bir yuvarlak yüz için ideal bir ipek esarp toplama için, sadece bir dikdörtgen kontur gibi, yüzünüzün Profil uzatmak ve daha uzun daha genis bir yapi gösterir ipek esarp almak için denemek için siska esarp çalismalidir. Bir dikdörtgen yüz esit özellikleri için muhtesem yüz kontur olarak kabul edilir. Yüzlerinizi dogal harmonik dengesini korumak için, yüzün en genis bölümü kadar genis olacak bir esarp bulmak.

Genis elmacik kemikleri ve ince çene hatti ve göz çizgisi elmas sekli yüz yapilarina olaganüstü nitelikleri olma egilimindedir. Bu en nadir yüz profili kabul edilir olsa da, yine de onunla gitmek için ipek esarp tanimlamak mümkündür. Genisligi ve süresi ayni oranlarda genellikle ragmen bir kare yüz profili, güçlü bir çene hatti ve genis alin gösterir. Yüzünü lengthier görünüyor almak için, derinligi fazla genisligi olabilir ince esarp deneyin.

Yukarida ifade ettigi gibi, yedi standart yüz yapilari alabilirsiniz ve sik sik size esarp ideal size uygun hangi almak böylece olabilir hangi yüz profili hakkinda haberdar olmasi gerektigini. Eger kontur uygun bir esarp olabilir hangi yüz kontur ve seçtiginiz anlamaya saglamak, asagidaki ipuçlarini gözlemlemek isteyen olabilir. Günün sonunda, size her gün koyarak sadece biri gibi iyice esarp istedigini memnun olmasi gerekir. Eger her gün ipek esarp don ve sonradan görme esdeger veya daha iyi sonuç korumak olabilir gibi, öyle ki size seçenegi ile mutlu olabilir.

Ideal bir esarp sesi belirlemek için, cilt tonu bakmak gerekir ek bir bilesenidir. Mavi veya sari: Tüm tonlari iki ayri gölge üsleri altinda yer almaktadir. Sicak bir tonu sari isigi için bilindigi gibi serin bir görünüm mavi veya pembe ayak izleri vardir. Cilt renk genellikle esarp tonlar büyük miktarda bir sonucu olarak esarp bulma konusunda ikinci sinif yatmaktadir. Eger bir soguk ya da sicak tonu ister bulduk, daha sonra ihtiyaçlarinizi en iyi ise yarayabilecek esarp almak yetenegine sahip olabilir. Gölgelerin serinliginde için esarp tonlari örnekleri, kahverengimsi siyah.