tombul kadinlar için yilbasi elbise – ne ve nasil

Bu Noel için, bir tombul kadinlar için uygun elbise ve aksesuarlari seçmek her zaman zordur. Ve bu karar verdik, zaten, bu ekstra kilo tasiyan ragmen bu Noel modaya rakipsiz gibi daha zorlu görünüyor.

Ancak, bu ve mümkün oldukça kolaydir. Yerine karisti ya da Noel elbiseler ve aksesuarlar hakkinda çok fazla düsünme Böylece, sadece asagidaki paragraflarda gelir bakin.

Ben moda giyim, moda taki ve moda ayakkabi asagidaki kombinasyonu koyarak bir kez çikip, insanlarin sizin gibi tam bir vücut sahibi olmak için istemek olacaktir söylemeliyim eminim.

Siyah Kendinizi Boya: geçen yil hakim olmasina ragmen, kirmizi unutun. Mavi veya yesil disari Chuck. Bunlar bas agrisi kaçinilmaz kilmaktadir. Beyaz dökümü. Bu neden biliyor. Inan bana, bu Noel Noel rengi olarak siyah göreceksiniz.

Sansasyonel Etek: Hangisini seçerseniz seçin etek, bir sey düzgün dizlerinizi karsilamak için vardir emin olabilirsiniz. Asagidaki diz etekler her zaman bakmak için yatistirici. Yani herhangi bir kumastan yapilmis siyah bir birini seçin. Bu kadife, jarse veya saten ya da ne olursa olsun yapilabilir. Bu bin gözleri çekecek. Denim yapilmis birini deneyin!

Of The World Top: bir etek seçtikten sonra en önemli sey güzel bir üst elde etmektir. Bu sezon basinda herhangi bir metal belirti agirlamaya ayarlanir. Siyah bir etek ile eslestirilmis bir Shinning üst birçok hayran kazanacagim. Eger tombullugu olsun veyahut bu metal üstleri kivilcim asagi derin gömülü bulabilirsiniz.

Nakis Empowering: Satilik, siyah Noel elbiseler boyama onlari islemeli almak baska bir öfke oldugunu. Elbette, üstleri ve etek kenarlarinda nakis bazi güzel hatlari tekrar tombul rakam gizlemek için bir silah olacagina. Sonuçta, kim baska bir sey ama parlak çifti düsünecek.

Gözler Için Küpe: Ilginç veya deli açiklamada, degil mi? Hayir hakliyim. Baskalarinin gözlerinizi kamastiracak olabilir kulaklariniza için bazi klasikleri küpe seçin. Eger fikrim var umuyoruz. Boyut olarak daha büyük çemberler güzel bir çift seçimi zor oldugunu kanitlamaktadir. Onlar gurur ve bir tombul yüz az chubbier görünmesi.

Saç High On: Uzun basketbol gösteris yapmak için karar verdik gibi, tombul kadin için en iyi saç modeli bir bobcut oldugunu. Bu çemberler ek poz verir, ayni zamanda etli yüz en kapsar Sadece. Bu tür pimleri veya damla gibi küpe seçerseniz Diger seçenek, saç geri çekerek edilebilir.

Fantastik ayakkabi: tombul bacaklar için, etrafinda dolasmak gerek yok. Iki en uygun ayakkabi arkasi açik iskarpin ve yüksek topuklar. Bu iki kimse denemek ve bacak tombul görünüyor tekmeyi. Bir sey! Cildinizin tonu eslesmesi gereken bir ayakkabi seçin. Gerçek bir yagci sen gibi görünüyor!