tasarimci dügün sarees

Tasarimcisi gelinlik Sarees için talep gelinler arasinda her gün yeni zirvelere ulasiyor. Sarees büyüsünü her yerde yayilir dünyanin herhangi bir olmak. Salwar Kameez, Lehenga Choli, etek, gelinlikler, vb her firsatta önem elbiseler Ingiltere eyaletinde, sarees dogru dügün geleneksel giyim bir sürüklenme görmektir. Sarees Hintli kadinlarin geleneksel giyim vardir.

Gelinler sarees son derece çekici ve güzel bulmak ve hepsi rüya kendi özel günde giymek. Onlar çocuklugundan beri kendi dügün için sarees giyen tüm rüya. Bu kadar çekici oldugu için sarees çok popüler. Sarees iki farkli parça, ilk sarees vücut örten ve ikinci gövde üst kismina takili oldugunu bluz oldugu uzunlugu 9-5 metre olan olusur. Aslinda tasarimci sarees bir kadin ile giyilir.

Gelin sarees yaygin basili sarees, Gelinlik Sarees, nakis is, geleneksel sarees ve lüks ve kraliyet hissi verir dügün sarees gibi ayrintilari bir sürü ayrintili vardir. Her gelin hayal sonuna kadar kadinsi bakmaktir ve bir sarees onu bu istegini yerine getirir. Bir Sarees her gelin benzersiz görünmesini saglar ve onu bir gelin her zaman for.The gelin sarees tarzi çesitli bu gün mevcuttur arzuladigi o farkli bir görünüm verir. Bu gün son derece kullanislidir. Bu gelinler günümüzde modern ve geleneksel hem de onlar stilleri sayida mevcuttur demektir. Bu kiyafetleri önemi çok yönlü oldugunu. Indo-bati görünüm sergilemek isteyenler Hint-Bati tasarimci sarees seçebilirler.

Gelin de çesitli tasarimlar süslenmis gelir sarees. Onlar tasarimlari son derece basit tasarimlar geleneksel, ya da modern olabilir. Modern ile geleneksel uyum bazi tasarimlari bile var.

Bir gelin onu en uygun tasarim üzerine karar gereken bir kisidir. Sarees rengi de önemlidir. Ragmen, bordo ve kirmizi geleneksel bir Hint dügünü için bazi temel renkler, pembe, turuncu, mavi, yesil, vb ayni derecede popülerdir gibi ancak renklerdir. Sarees rengine karar verirken bir gelin her karar almalidir.

Tüm farkli sarees gibi, gelinlik sarees çok sayida kumaslarda da mevcuttur. Ipek da gelin asinma fakat, birkaç diger kumaslar da kullanilmaktadir için lehnga cholis en çok kullanilan kumas olarak kabul edilir. Saten, georgette, krep, hatta net, ipek ve brokar gibi de kullanilir. Bu kumaslarin dokusu zengin ve lüks bir his verir.

Gelin kiyafetler zardose, zari, tas isçiligi, dabka, aplike, ayna çalismalari, altin iplik, vb Gelinlik sarees son derece renkli ve bezelidir içerebilir süslemeleri çok farkli dizi ile süsleme bezenmistir. Onlar lütuf ve muhtesem bir çok tasirlar.