kaliteli bir ismarlama gömlek bakmak için ne

Bir ürün yelpazesi bugün (yani lüks otomobiller, yazilim, vb) için “ismarlama” teriminin uygulama ragmen, çogu tüketici ismarlama gömlek, pantolon ve takim elbise dikisi ile terminoloji iliskilendirmek. Baslangiçta, dönem ismarlama anlamina gelen bir fiil olan kelime “istemek”, türetilmistir “bir sey için konusmak.” Bu nedenle dönem ismarlama ilk ile iliskili oldugu “bu yapilacak için siparis vermek için” anlamina gelisti erkek giyim dikisi.

Takan ismarlama gömlek sürecinin her asamasinda üzerinde tam kontrole sahip olmasi nedeniyle, hazir giyim gömlek ve made-to-tedbir shirt ismarlama terzilik ayirt bes yönleri vardir:

• özellikleri
• stil
• montaj
• kumaslar
• ismarlama gömlek kesimi ve terzilik

Tüm bu teklik ve ismarlama gömlek uygun esittir, ama en önemlisi, erkek gömlek ve terzilik yöntemleri tüm diger türlerinden ayiran ismarlama terzilik bir yönü kisisellestirme faktör olacaktir.

Benzersiz bir desen veya sablon elden sifirdan kesilir. Ismarlama gömlek daha sonra hazir giyim erkek gömlek üretim zaman bu nedenle istihdam da standart boyutlandirma kavramlari onu ayirt, bu kisiye özel desen veya sablona göre kesilmis ve gelistirilmistir. Bu nedenle, kisisellestirme ismarlama terzilik degerini agirliginda önemli yarari olur.

Ismarlama gömlek mutlaka daha iyi yapildigi ima yol asla ismarlama gömlek ve hazir giyim erkek gömlek arasinda terminolojileri Bu muhalefet. Ancak, hazir giyim gömlek baslangici erkek gömlek bu tür daha fazla, maliyet-etkin, verimli ve karli oldugu ekonomi meselesi olarak kesinlikle ortaya çikti. Hazir giyim gömlek kavrami 20. yüzyilin basinda kökenli ve bu geçmek geldi bu yana, ismarlama terzilik artik daha kaliteli ve düzgün montaj ismarlama erkek gömlek satin almak için “yüksek bilet” yol olarak kabul edilir.

Alt satirda ismarlama terzilik bir özellestirme ve kisisellestirme yüksek derecede yani sira yapiminda son kullanicinin toplam katilimi için firsat saglar oldugunu. Standartlarin Saville Row ismarlama Dernegi seti ismarlama terzilik, asagidaki üç kriter dahil ilgili talep:

• el isçiligi kisiye özel kagit desen kesme de dahil olmak üzere, giysi her türlü neredeyse sadece kullanilmalidir
• gömlek yapma ve terzilik evler onaylanan egitim programinin bir tür katilmak için zorunlu olan
• gelecek siparisler için referans için kayitlarin dosyalama, bir kumas genis ürün yelpazesine ve profesyonel danismanlik ismarlama terzilik bu kisisellestirme yönünü vurgulamak için hayata geçirilir

Uygun ismarlama terzilik için Londra Green ve Jack’in gibi online ismarlama gömlek üreticileri ziyaret edebilirsiniz ..