inanilmaz yerli siyah elbiseler gerçekler artik gerektigi

Guatemala onun farkli yerli siyah elbiseler ile dikkat çekiyor. Ayrica, geleneksel ve modern mesajlari bir sayida içeren bir zengin ve karmasik bir koddur. Geleneksel giysiler bazi topluluklar ya da kadin, erkek, çocuk ve gelenege sarilmak gençlik köylerin giyen yaslilarda iletilir. Onlarin dil kimligi gibi bazi renk eslestirme seklinde, antika tasarimlar, giysiler ve bunlari kullanmak için yollar sekilleri gibi birçok özellik, dayanmaktadir. Bu özellikler kullanicilari mense yeri yansitan ve bu nedenle cografi yerlerde haritalar temsil gibi ifadeleridir.

ifadeler

Bu cografi ifadeler iyi geleneksel elbise korunmus kadinlar, daha özeldir. Giydikleri kiyafetleri arasinda, Huipil ya da bluz genellikle en açik biçimde kendi toplum isaret etmektedir. Parça ve siyah elbiseler peçe saç bantlari veya isaret ya da toplum ritüelleri en yüksek rütbeli insanlar isgal kisi, yöredeki baskalarinin saygi ve hayranlik tarafindan olusturulan araligi belirtti.
Geleneksel stilleri

Siyah elbiseler stilleri de bireysel ve toplum onun evrene yakindan ilgili hissettim bir dünya görüsü ile yansitilir. Sekil günes, ay, yildizlar ve kardinal noktalari temsil eden, islemeli dokuma ve sehir merkezinde (daha fazla bilgi için, bu kagit ve Nakis yazar tarafindan 2005 yilinda yazili semboller, ekilir kitap okumak, dikis bu baglama kültür – 2010).

Bugün moda

Mevcut Hint kostüm siyah elbiseler egilimleri su anda kendi etkisinde kirsal ve kentsel moda ile iliskili Modern mesajlari içerir. Bu yüzden açiklanan kimlik özellikleri eksik, genel kostümleri ile, ve pan-Maya giyim, biz bir veya birkaç belediye veya köylerden, geleneksel kimlik birlestirerek bu antropologlar giysiler vermek isim. Bazi durumlarda, kendi tasiyicilari iletisim kurmak istiyorum çünkü giysilerini mense kentinde, digerleri ilgili degildir bunu biliyoruz onlarin aidiyet ve Maya ya da daha iyi için kardeslik oldugunu.

Diger geleneksel vermek isi için bir belli bir yerin özelliklerini eksik parçalari satin, onlarin yoksulluk onlari son moda takip izin vermez, çünkü ya da çalismak için rahat, ya da sermaye onlarla seyahat eger, vb çalinti çünkü Orada siyah elbise veya bluz örnegin ayirt edici genel kesim elbise gibi kadinlar da vardir, ama onlarin satin alma gücü vurgulamak istiyoruz. Diger modern Hintli kadinlar, onlar kendi köyün kostüm dogmus ve onunla birlikte öldü kendi büyükanneleri gibi elbise olmadigini iletisim kurmak istiyorum.