tampa fl toptan islemeli polo gömlekleri ve t shirt kaynak

Birçok isletme ve kurumlar Tampa FL personel üniformalari gibi nakis ile özel tisörtleri kullanin. Toptan islemeli polo gömlekleri ve t shirt, hatta golf tee gömlek, kaynak olsa da, bir sorun degildir. Bunlarin yani sira, hatta islemeli kamp gömlek, dügme çikislar ve ceketler ve hatta promosyon ürünleri alabilirsiniz. Tampa FL mi sunucular gereken ne verebilir.

En üniforma sirket veya bunlar üzerinde islemeli organizasyon logosu var. Nakis büyük miktarlarda ya da küçük seriler yapilabilir, çünkü bu büyük ve küçük sirketler ve gruplar ile popüler. Örnegin, personel kategoriler veya atamalari arasinda ayrim için ayni tasarim renk degisiklikleri yapmak da kolaydir. Nakis de, bu nedenle, dekoratif ama fonksiyonel ve esnek degildir sadece.

Islemeli logolar üretmek için gerekli dikis sayisini göre fiyatlandirilir. Bu logo tasarim boyutuna ve karmasikligina göre belirlenir. Ortalama olarak, nakis fiyatlandirma 10.000 dikis kadar kullanarak tasarimlar için madde basina 3,50 $ için çalisir. Tasarimi daha dikis kullaniyorsa, ürün basina ek $ 7,50 gereklidir. Tabii ki, tedarikçi tasarim gerektiren kaç dikis belirleyebilirsiniz biri olacaktir. Daha minimalist logolar az mal olacak.

Sirket veya kurulus henüz bir logo yoksa, bazi tedarikçiler de, bir logo gelistirme hizmeti saglayabilir.

Sizin sirket ya da kurulusun logosu yüksek çözünürlüklü bir baski ya da dijital dosya olmasi gerekir. Bu daha sonra bir nakis dosyasina dönüstürülür. Bu dosya daha sonra üniforma veya diger ögeleri çesitli partiler için tekrar tekrar kullanilabilir.

Herhangi bir fiili öge islemeli önce, iyi bir tedarikçi yorumunuzu için bir nakis örnek üretecek. Bu herhangi bir degisiklik ya da ince ayar seri üretim öncesi yapilabilir saglamaktir.

Nakis kenara baska bir seçenek baski oldugunu. Herhangi bir görüntü üniforma ve havlu, önlük, tasimak çantalari, sirt çantalari, bel paketleri, kapaklar ve hatta semsiye gibi en promosyon ürünleri ekrana yazdirilan olabilir. Zaten yüksek çözünürlüklü bir baski veya istediginiz görüntünün dijital kopyasi varsa, siz de tedarikçi bu verebilir. Alternatif olarak, bazi tedarikçiler size referans veya açiklamalari dayali istediginiz görüntü olusturabilirsiniz.

T-shirt için, baski genellikle mümkün olan tüm renkler kirmizi, sari, mavi ve siyah, ya da 10 farkli nokta renkler kullanarak bir kombinasyonu yoluyla yapilan dört renk islemi kullanilarak yapilabilir. Beyaz giysiler tedarikçiler genellikle hatta giysiler DRK için görüntü uyum yollari olmasina ragmen, dört renk islemi için kullanilacak en iyisidir. Bu ek maliyet anlamina gelecektir gibi olsa da, ayni tasarim için açik ve koyu renkli giysiler bir karisimi olmasi tavsiye edilmez. Açik ve koyu giysiler farkli baski öncesi ve on-basin süreçleri gerekli olmasidir.

Eger çocuk boyutlarda giysiler ihtiyaç olacaksa, görüntüleri dikkate bu almak gerekir. Eger çocuk boyutlari için ayri bir dosya için ekstra harcamaya istekli olmadikça, logo veya resim yetiskin boyutlari ve çocuk boyutlari hem de uygun vardir.

Üretiminde çogu olarak unutmayin, daha fazla siparis birim basina daha düsük maliyet anlamina gelir. Ses indirim getiriyor. En tedarikçiler 24 ürün en az siparis kabul ediyoruz. Büyük bir ihtiyaci varsa, bu tedarikçiler aslinda 2.400 ürün için her sekiz saate kadar yazdirabilirsiniz çünkü endiselenmenize gerek yok. Bu sadece bir degisim var. Bunlar genellikle çok, gece gündüz çalisan birkaç shfts var.

Bir çare, bir spor is, bir magaza, bir okul ya da herhangi bir organizasyon var olsun, kolayca kaynak özel islemeli polo gömlek, t-shirt, golf tee gömlek ve Tampa FL tedarikçilerden promosyon ürünleri.