seksi hayvan kostümleri you_ içinde hayvan ortaya çikarmak için

Birçok olay günümüzde seksi kostümleri kadar soyunma gerektirir. Cadilar Bayrami partileri, dogum günleri ve diger günler için kostüm partileri, ya da esiniz ile rol yapma amaçli olsun, birçok kisi seksi yetiskin kostümleri giyen izleyicilerin dikkatini yakalamak bulduk. Birçok insan gibi seksi kiz ögrenci kiyafeti, seksi masal prensesi, seksi cadi, seksi polis, ve benzeri gibi eski klasikleri, bir seksi dokunus ekleyin. Ancak, aslinda seksi bir kiyafet giymek baska bir kisi gibi giyinmek zorunda degilsiniz. Hatta daha asiri bir sey ariyorsaniz, bunun yerine seksi hayvan kostümleri giyen deneyin.

Bu kostüm karistirma ve bazi aksesuarlar ekleyerek herhangi bir hayvan sicak yapabilirsiniz. Seksi hayvan kostümleri için kullanilan en yaygin hayvan iki yaramaz tavsan ve seksi kedi yavrusu içerir.

yaramaz tavsan kostümü
Playboy dergisi olusturulmasi ve popülerlik insanlar tamamen farkli bir sekilde tavsanlar bakmak yapti. Tavsan kesinlikle sirin ve sevimli vardir, ama onlar da, seksi ve bastan çikarici olabilir! Eger yaramaz bir tavsan kostümü giymek istiyorsaniz, ihtiyaciniz olan ilk sey beyaz veya pembe çorap ile bir pembe tek parça streç giysi oldugunu. Ayrica daha da seksi bir görünüm için, siyah veya kirmizi bir tek parça streç giysi giymek seçebilirsiniz. Sizin kostüm maç için bazi yüksek topuklu ayakkabi ya da çizme giyin. Ona bagli iki kabarik, pembe tavsan kulakli bir kafa bandi giyin. Çogu kostüm magazalarda veya saka dükkanlarda bu bulmak ve hatta bazi magazalarda olabilir. Bazi insanlar tüylü tavsan burun koymak, ama bu tamamen gerekli degildir. Son olarak, arkasinda bagli bir pamuk kuyruklu kiyafeti bitirmek.

seksi kedi kostümü
Kedi kadin kesinlikle kedi kostümleri bir sürü sicak yapti. Seksi kedi kostümü ile, spandex malzemeden yapilmis siyah ganimet-sort kullanabilirsiniz. Bu altinda, sort maç için file çorap giyebilir. Bir takilmis siyah tank top ile sort eslestirin. Bu kiyafeti bir yana baska bir seçenek Kedi kadin tarafindan yayginlastirilan bu rakam saran deri üst ve pantolon oldugunu. Siyah stilettos veya pompalar bir çift ile bunlardan herhangi eslesebilir. Sonra, yaramaz tavsan kostümü oldugu gibi, ona bagli iki küçük, siyah kedi kulaklari olan bir kafa bandi bulmak. Sizin arka siyah bir kedi kuyrugu koymak. Burnuna siyah bir daire çizim ve siyah göz kalemi ya da yüz boya kullanarak bazi biyik çizerek kostüm bitirmek. Hatta kostüm tamamlamak için siyah oje ile çivi boyayabilirsiniz. Bazi insanlar, bunun yerine accessorizing, zaten ona bagli kulaklari vardir Kedi kadinin benzer bir siyah maske, giymeyi tercih.

Bu 2 hayvanlara kendinizi sinirlamak zorunda degilsiniz. Bir tilki, yaban arisi, kaplan, ayi, ya da hemen seçtiginiz herhangi bir hayvan yapabilirsiniz. Herhangi bir hayvan kostüm satin almak ve kendi seksi büküm ekleyin. Senin essiz ve kesinlikle öne emin olmak için, kendi seksi kostüm bile yapabilirsiniz. Bu ayrintili olmak zorunda degildir – gerçekten ihtiyaciniz olan temel sey kisa bir elbise, mini etek ya da seçtiginiz hayvanin kürk ile ayni renk sort oldugunu. Böyle kuyruklari, kulaklari ve kanat gibi aksesuarlar, ekleyin ve makyaj biraz seksi ile bitirmek, ve tüm hazirsiniz! Deneyin!