samimi iç çamasiri tarihi

Iç çamasir Fransizca bir kelimedir ve bir Intimate Lingerie güzel sik ve çekici kadin iç çamasirlari ile ilgili bir sey vardir. Iç çamasiri yapmak için kullanilan malzeme, Lycra, naylon, polyester, saten ve dantel gibi olabilir.
Bu geç on dokuz yüz tüm basladi. Ultimate iç çamasiri genellikle vücut sekillendirmek için kullanilan, iç çamasiri degil, bu sütyen, korse ve daha sonra kemer ve neden arkasinda yani sira sadece, hijyen ya da tevazu da bogucu gösteriyor ile, gibi pek çok sey vardir kumas tek bir tasarim kendisi degildir hayatin tarafi.
Orta 1900’lerde bayan iç çamasiri sekil ve boyutlarda daha fazla ve o kadar Ingiltere’de orada bir bilinçlendirme kampanyasi ve hatta ünlü bir iç çamasiri perakendeciler ve üreticiler bu gelismis var Rigby ve Peller yani sira Boudiche vardir. Onlar en iyi iç çamasiri üreticileri oldugu için birçok kez birçok ödül kazandi ve aday var. Bu, on dokuzuncu yüzyilin bir görsel olarak çekici üretim oldu. Malzeme baslangiçta Avrupa ülkelerinden ve daha sonra Asya’dan ithal edildi. Bu Hollywood’un tasarimci etiketi Frederick’in seks çekici giyim hem de konfor dogru daha yapilan oldu.

tarihsel arka plani …
Erken 21. yüzyilda bu küresel bir sekil aldi, talebi “Victoria Secret olan o kadar çok sütyen fazla% 52 ve iç çamasiri piyasada fazla% 29 ve Kuzey Amerika ünlü en iç çamasiri saglayicilarindan biri yapmaya basladi bu artis “.
Ilk iç çamasiri çok daha önce, gereksinimi onlarin aylik adet döngüsü için kullanilan olarak kadinin daha fazla ve onlar çikip kan korumak için gerekli bir sey kuruldu iç çamasiri oldugunu, bunun yerine bez bir üçgen parça baglamak için kullanilan . Sonra pestamâl olarak bilinen bir bez daha çok Antik Yunan ve Roma tarafindan çok giyilen kullanilmistir. Daha sonra orta yas, Chaussés’nin ve braise tanitildi. Braise pijama tipi görünüyor ve erkekler çikarmadan idrar olabilir ile iç çamasiri rahat bir form daha fazla oldu.
Iplik Jenny Makineleri insanlar evde onlari yapmak yerine onlara kolayca çamasirlari yapmak için kolay endüstriyel üreticileri olarak gelen ilk sendin. Daha sonra düz onlarin durus tutmak için bazi elbise altinda ve çogunlukla kadinlar tarafindan genellikle giyilen korse geldi. Bundan sonra günümüzde pantalettes, crinolines, hoopskirts, bustles, jockstrap ve kaskorse ve boxer sort, gibi birçok giysiler tanitildi.

amaç degistirmek …
Iç çamasiri sektöründe tasarimlari ile 21. yüzyilda genisletti ve bugün en büyük buluslarindan biri Camisole, jartiyer ve çorap oldugunu. Amaç tamamen degisti ve egzotik görünüyor tasindi konfor, dayaniklilik ve kalite amaci daha seksilik daha fazla oldugu ortaya çikti. Daha ziyade tam bir çiplak göz daha cazip oldugu bulunmustur. Günümüzde bu Calvin Klein ve Dolce & Gabbana, 2 (x) ist, C-IN2, Ginch Gonch, Rab ve Açikçasi bu samimi çamasiri için pek çok tasarimci var.
Bayanlar için markalar La Senza, Agent Provocateur, Victoria Secret ve GapBody yani sira Gilly Hicks, gibi bulunmaktadir.