mükemmel bir yazlik giysiler seçmek disari ipuçlari

Sicak yaz aylarinda uygun soyunma isi ile ilgili hastaliklari önlemek için gereklidir. Cilt, insan vücudunun en büyük organi olmak, iyi bir bakim ile simartin olmalidir. Yaz aylarinda yüksek sicaklik ve nem düzeyleri vücutta vücut serinlemek için denemek için üreten ter miktarini artirmak. Yazlik giysiler vücuttan uzak nem çekin ve buharlasmasina izin veriniz yardimci olmak için nefes kumas yapilmalidir nedeni budur. Elbiselerini, nefes hafif, açik renkli ve gevsek oldugundan emin olun.

Seffaf hafif kumaslar yükselen sicaklik yardim saglamak unutmayin. Yazlik giysiler için en iyi kumas islatir size serin hissi veren ter biridir. Bu kumaslar doku, ince yumusak ve serin ve rahat hissettirecek. Kumas seçimi yaz için hazirlik yolunda ilk adimdir.

Pamuk vücuda havalandirma maksimize etmek için en çok tercih edilen bir kumastir. Bu teri emen yumusak dokusu ile dogal bir lif ve tüm yaz aylari boyunca tasarim ve desen çesitli mevcuttur. Renkleri optimize sik zerafet ve serin yetenek çesitli pamuk giysiler. Yaz aylarinda giymek için baska bir seçenek pamuk büyük bir kismi pamuk ve polyester karisimi yapilmis kumaslar oldugunu. Karisimli kumas avantaji pamuk vücudu serin tutacak ise polyester ütülü gereken gerekiyor.

Denim de ortak bir yaz kumas oldugunu ve siki dokunmus pamuktan yapilmis oldugu için, bu nefes ve ter emici oldugunu. Sadece serin tutmak için hafif denim için gitmek emin olun. Keten ayrica bir nefes alabilir kumas ve bir yaz kumas olarak nitelendirir. Kaliteli keten yapilmis Yaz giysileri yumusak ve kolay emer ve ter kaybedebilir.

Renkleri ile ilgili olarak, bu yazlik giysiler için açik renk seçmek için idealdir. Beyaz bir yaz sezonu renk olarak kabul edilir ve ultraviyole radyasyondan korunma nispeten yüksek düzeyde saglar edilir. Açik renk kumaslar, özellikle beyaz renkli, havadar, hafif ve çok yönlü bir çekiciligi vardir. Ayrica baska bir renk ile kolayca eslestirilebilir.

Yaz kiyafetler tüm amaci hafif ve rahat etmektir. Parçalar, kapriler, tank tops, t-shirt, pantolon topluluklar, sundresses, dantelli etek, ve hatta mikro minis tüm yaz dolaba bir parçasi olmalidir. Bu giysileri ile yaratici ve deneme almak önemlidir. Beceriklilik bir parça, bir sik kiyafeti içine düzenli bir yazlik elbise açabilirsiniz. Tabii ki uygun aksesuarlar, topuklu sandalet ve bazi makyaj bir aksam kiyafeti içine çiçekli bir kayma elbise açabilirsiniz.

Rahat sort sicak yaz aylarinda da kabul sik vardir. Vücut, yag ya da ince ve konfor seviyesi vücut bagli olarak, uzun bitkileri için süper kisa, mütevazi sort seçin. Çesitli renk ve desenlerde tanklari bir çift karisik ve diger üstleri, ceket, gömlek altinda, ve diger elbiseler ile uyumlu olabilir. Çizgili veya çiçek tasarim kolsuz, kisa kollu, ya da spagetti kayisi gömlek ya da üstleri yazlik giysiler için seçenekleri genis bir seçki sunuyor.