le mystere, seksi akilli ve saglikli sizin için bir-olmasi gerekir sutyen bras.

“Oh-oh, bu geri seksi degil.”

Eger sutyen alisveris sirasinda söyledikleri bu mu? Degil büyük bir anlasma. Tüm bunlardan sonra, dogru, sutyen için tek haberi degil mi?
yanlis.

10 kadindan 8 hastaliga uygun sütyen giyiyor. Bir hastaliga uygun sutyen çarpici bir gardirop batik olabilir. Genis gögüslerinin düsündügümüz kadar bol degildir. Anneler genellikle gögüslerini güneye gitmek olarak kendilerini sallayarak bulabilirsiniz. “Geri çikinti” veya arka yag, siki sütyen sonucunda çirkin ve rahatsiz ikisi de. Tüm bu bize agir ve büyük görünmesini saglayabilirsiniz.

Sütyen için alisveris yaparken, biz takip edebilirsiniz iki basit kurallar vardir. Diyelim ki bu kurallari “büstleri için mutlaka” diyoruz.

Büstleri # 1 için olmali: Sizin sutyen boyutu bilin.

Boyutu ve uygun konular: Ben bu yeterli vurgulamak degildir. Çok küçük ya da büyük olan bir bardak gibi bir sey giymeyin. Bir hastaliga uygun sutyen giyen ayni zamanda saglik için tehlikeli hayir-hayir sadece bir moda degil,.

Tibbi çalismalar siki sutyen giyen sirt ve omuz bölgesinde kas agrisi neden olabilir göstermektedir. Ayrica, meme dokusu içine kazma teller neden olabilir. Tersine, çok gevsek olan bir sutyen giyen sarkma için zorlar.

Neyse ki, Le Mystere Rüyasi Tisha Bra sik saglikli bir seçimdir. Mükemmel uyum için yapilmis, kalipli Mikrofiber yapilmis. Daha iyi uyum saglamak için, bu bir 3 sütun, 2 satir kanca ve göz kapatma vardir. Ve üzerinde bir C fincan spor ve bile, Le Mystere bir 3 sütun, 3 satir kanca ve göz kapatma ile bize sunuyor. Bu kirmizi kasintili kayis isaretleri Rüya Tisha Bra en inç genis konfor askilari ve 2 ½ inç genis arka kanat ile geçmiste bir sey vardir.

Büstleri için no.2 gerekir: Stil ve konfor tartismaya açik olmayan.

Birçok üst agir kadin spor sütyen giymek. Ne yazik ki, spor sütyen nadiren bize ihtiyacimiz olan “asansör” verir. Öte yandan, Minimizers rahatsiz edici olabilir.

Yillar önce, tam anladim kadin iç çamasiri pazarin bir parçasi degildi. Neyse ki, zaman degisti.
Le Mystere gibi markalarin bize Rüya Tisha Bra vererek, spor sütyen artik çalisan degildir. Bu rahat sütyen Naylon ve Lycra Spandex yapilmistir. Birçok kadin bu sutyen ne kadar çaba harcamadan sik (çiplak, günes ve siyah) ve rahat bagirdi var. Hatta Oprah Winfrey bunu denedik! Ve tahmin edin ne oldu? O sevdi!

Ortasinda bu sutyen rants gelir hakkinda övgüler. Bazilari onlari çok fazla kapsama alani saglar sikayetçi. Kuskusuz, bazen yerine bir iç çamasiri çok giyim fazladan bir katman gibi hissedebilirsiniz. Bu bir yelek için ucuz bir alternatif oldugunu söylemek gibi bazi bile simdiye kadar gitti. Hosnutsuz müsteri olmasina ragmen, Le Mystere Rüyasi Tisha Bra hala sikici Minimizers ve spor sütyen için en iyi alternatiflerden biridir.

Ve, ne bu Le Mystere Rüya Tisha sutyen hakkinda en iyi sey? Bu kolayca laurensilva.com gibi sitelerde online var. Le Mystere Rüyasi Tisha Bra tadini alabilmek için evi terk etmek zorunda degilsiniz.

Bu hastaliga uygun sütyen veda edebilirsiniz. Artik sik bir görünüm ve son olarak bu tam gögüsler gösteris yapmak olabilir. Ihtiyaciniz olan tek sey mükemmel bir ile gitmek için mükemmel bir sutyeni. Ve evet, seksi geri getirecek.