erkekler için sik kis deri kiyafetler

Biz modaya olmak, baska bir sert kis için kendimizi brace olarak dolaptan çizilen bol palto ve kürk kapaklari bir arka koltukta alir. Deri giyim: Peki çözüm sadece yuvarlak köse olarak artik korku. Deri giyim modasi asla da güçlü ve saglam ama sadece bir seydir. Bu isik ve giyim son derece zor formu (düzgün bakim varsa) siddetli yagmur ve kar yagisi dayanacak ve kötülesen olmadan yillarca sürebilir, böylece dayanikli olabilir.

Ayri sicaklik ve koruma saglamasinin deri kiyafetler, son derece trendy ve sik görünmesini saglar. Deri giyim cinsiyetler için kullanilabilir olmasina ragmen, onun saglam cazibe ve korkutucu bir görünüm nedeniyle özellikle erkekler bisikletçileri arasinda tüm zamanlarin favori olmaya devam etmektedir. Biz simdi kis boyunca çarpici bir görünüm yapacak Erkekler için en iyi 5 Deri Giyim söyle.

1. Deri Ceket: Ceket, olaganüstü sik ve saglam bir görünüm nedeniyle en çok kullanilan deri giyim vardir. Çesitli deri ceket modelleri nervürlü manset, çentik yaka, omuz apoletler ve flep cepler içerir denemek gerekir.

2. Bombardiman ve Biker Ceket: Bombers geleneksel olarak 1940’larda savas uçagi pilotlari tarafindan kullanilan ve daha sonra sik sik sert iklim ve sert görünüyor karsi üstün koruma nedeniyle erkek bir sürü tarafindan kullanilan deri ceket türüdür. Bir bisiklet sürüs ve takan verir siddetle büyüleyici bir görünüm söz degil ise bisikletçinin ceket onun yüce korumasi sebebiyle dünya genelinde bisikletçileri arasinda favori bir her zaman vardir. Ancak, motorcu ceketleri artik yaygin bir günlük giyim ya da çok yönlülügü nedeniyle parti giyim olarak kullanilmaktadir.

3. Deri Pantolon: Deri pantolon gitmek herhangi bir partide bir moda deyimi yapma havali yoludur. Ancak, bir sicak deri pantolon denemeden önce kendi vücut tipi bilmek dikkatli olmalidir. Ince ve yagsiz kisi fantastik kalça bakmak için skinny jeans deneyebilirsiniz. Pantolon düz uyan veya önyükleme kesim mevcuttur ve size en uygun ne deneyebilirsiniz.

4. Blazers: bir ofis giyim olarak harika bir seçenek görkemli Deri spor ceketler sicak ve rahat hissedin. Bu son derece sik abiyeler ofisinizde ayri durmak yapacak budur. Deri spor ceketler ayni zamanda, kirmizi, sari, gri gibi çesitli siradisi renklerde her zamanki siyah ve kahverengi renklerde sadece mevcut degildir

5. Deri Mont: Deri mont seyahat amaciyla kis aylarinda giyim en uygun biçimidir. Bu kat diz boyu ya da tam boy boyutlarda mevcuttur ve yogun kar yagisi ve yagis kosullarinda çok etkilidir. Deri mont çesitli renklerde mevcuttur ve size en uygun olani seçebilirsiniz.