bir bahar dügün için gelinlik modelleri için fikirler

Ne bir bahar dügün daha güzel olabilir? Doga canlanir yilin o zaman, demek fazla bir sey istiyorum yapar “Evet.” Ne yazik ki, dügün parti elbise nasil bulmaktan mükemmel bir gelinlik bulmak daha neredeyse daha zordur. Bu sezon için popüler renkler kullanmak ve nedime düz bir sey seçmek istiyorum, ama böyle bir stil bulmak için nasil emin degildir. Bir bahar dügün için gelinlik modelleri için fikirler için okumaya devam edin.

çiçek ile eglenceli

Geleneksel daha kaprisli bir elbise arayan gelin için, büyük çiçek içeren bir elbise eglenceli bir seçenektir. Mavi veya mandalina çiçek ya da dantela ile düz tafta straplez elbise herhangi bir gelin parti için mükemmel bir vurgu olabilir. Hiçbir sey bahar oldukça sadece diz üstünde gelinlik isabet bir etek ile daha kisa boy gibi geldi diyor. Topuklu sandaletler ile bu çiçek zevk ve görünümünü tamamlamak için bir göz alici kolye çifti.

Askisiz tarzi nedeniyle vücut tipi nedime için bir seçenek degildir, ama yine de bir baski elbise kaprisli istiyorsaniz o zaman sifon kirisik kisa bir elbise daha iyi bir seçenek olabilir. Örgülü yaka ve arka criss-cross ek destek saglamak kayislari. Sari, pembe ya da deniz kizi mavi olarak, bu eglenceli ve güzel stili ile yanlis gidemez.

bahar siklik

Bir daha resmi bir dügün bile ilkbaharda, tam boy bir elbise için çagirir. Victoria lila bir kirisik sifon elbisesi nedime rahat saglarken resmi tonu ile uyum içinde kalmak için mükemmel bir yoldur. Bu bebek bebek elbise hassas spagetti kayislar ve boncuklu korse ince zarif bir dokunus ekleyin. Güzel sandalet ve sifon sal ya bir kapali veya açik töreni için hazir hale getirmek için bu elbise ile eslestirilmis olabilir.

Belki de dekolte elbise tam olarak arzu görünüm degil. Bir bahar dügün için baska bir klasik seçenek kanarya sari uzun kolsuz sifon elbisesi oldugunu. Charmeuse yaka yuvarlak ve kanat zerafet ödün vermeden güzel desenli bu elbise saglar. Bir sade bilezik ve mücevherli tarak ihtiyaci isilti sadece biraz bu göz tamamlayacak.

iki renkli elbise

Nedime elbisesi, iki renk mükemmel bir seçenek olabilir sahip bir elbise için tek bir renk karar yapamaz eger. Invert çarpici Celedon yüzü saten bir Peridot askisiz balo elbisesi bu iki bahar renkleri getirmek için harika bir yoldur. Boncuk ve nakis daha bu elbise için sinif ve zarafet ekleyin. Bir çentik kadar formalite tekme aksam dügün için eslesen bir saten sal eklemeyi düsünün.

Bir daha nötr bir görünüm için, latte bir tam uzunlukta saten elbisesi dogru seçimdir. Bu bir büstiyer ve bir A-line trompet etek sahiptir. Muhtesem trüf kanat bir bros ile geri yarim yay vardir. Ya da bilek ve boyun klasik taki parçalari ile daha da artirilabilir gibi bu elbise harika görünüyor.

yular stilleri

Bahar için en güzel görünüyor arasinda elbise yular tarzidir. Onun akan, sifon kademeli ön ve dantelli korse kirisik, bu elbisesi konfor nedime ‘arzu ve aradiginiz estetigini saglamak için emin olabilirsiniz. Horizon, karpuz ve Peygamber çiçegi bu eglenceli elbise mevcuttur özellikle büyük renk seçenegi vardir.

Bakmak henüz sifon sevmedigim yular sever misiniz? Yonca bir saten yular balo elbisesi sadece neye ihtiyaciniz olabilir. Bu uzun elbisesi destek hem saglayan ve her gelinlik seveceksiniz sekillendirme, bir bindirme etek ve yan dantela sahiptir. Sarkan küpe ve topuklar bu elbise dügün resimleri bir çarpici yapmak için güzel aksan vardir.

mevsimsel ipuçlari

Bir bahar dügün için nedime elbise konusunda hiçbir sert ve hizli kurallar olmasina ragmen, bir her zaman akilda tutulmasi gereken birkaç öneri vardir.

• Öngörülemeyen hava – Bahar dramatik hava ve çesitli sicaklik ünlüdür. Genellikle durumda soguk hava saldirilari bir sal ile straples elbiseler eslestirmek için iyi bir fikirdir. Bu ayni zamanda bir aksam dügün için biraz ekstra sinif ekler.
• Kumas seçimi – nefes yok Agir kumaslar sezon için kesinlikle disindadir. Töreni alimi için gelin parti rahat tutmak için saten gibi sifon ya da klasik kumas gibi hafif kumaslar seçin.
• Aksesuarlar – cazip iken, nedime için aksesuarlar denize gitmez. Bu maliyeti düsük tutmak ve görsel daginikligi sinirlamak için yardimci olacaktir. Sonuçta, her göz degil, kendi taki, size olmalidir.