arti boyutu moda iç çamasiri

Sadece ince moda devrede oldu günler artik geride kaldi. Bugün, arti boyutlu gibi kabul edilebilir. Arti boyutlu modelleri zarafet ile rampa yürüyüs ile, boyut kabul giderek zemin kazaniyor. Daha fazla üretici arti boyutlu insanlar için giysiler yani sira moda aksesuarlari üreten baslamistir. Ayni zamanda iç çamasiri için de geçerlidir. Bu makalede, arti boyutu iç çamasiri bu yükselen trendi ile ilgili tüm çalisma istiyor.

Arti boyutu nedir?

Bu, her seyden önce, arti boyutu kavramini anlamak gerekir. Her boyutta arti olarak kabul edildigi üzerinde, kriter boyutu nedir?

Aslinda, arti boyutu için özel bir standart yoktur. Arti boyutu kavrami bir ülkeden digerine farklilik gösterir. Örnegin, ABD’de, yukarida Boyutu 14 elbise ve giyen kadinlar genellikle ‘Arti boyutu’ kategoriye girer kabul edilir. Birlesik Krallik’ta, 16 üzerinde boyutlari ile kadinlar genellikle beden olarak kabul edilir. Ancak, bir üreticiden digerine de farklilik gösterebilir. Kisacasi, ortalama bir kadinin daha büyük bir dahili kadinlar arti boyutu olarak kabul edilebilir. Bu, daha yüksek bir vücut kütle ya da daha büyük bir kemik yapisi nedeniyle olabilir.

Arti boyutu kadinlar mutlaka yag degil, ama büyük bir dahili için bir egilim var. Gebelik veya hastalik nedeniyle kilo çünkü bazi kadinlar arti boyutu kategori girin. Arti boyutu kadinlar orta yasli veya yasli ya gençler, genç yetiskinler, olabilir.

Arti boyutu iç çamasiri

Terim ‘arti boyutu’ eslik stigma yavas yavas dagiliyor, gibi ‘yag’ ile ‘arti boyutu’ en dernektir. Piyasalarda arti boyutu iç çamasiri son siçrama gibi kadinlar için bir nimet oldugunu gösteriyor, kimin için rahat ve sik iç çamasiri bulma uzak bir hayal oldu.

Belki de, bu degisimin arkasindaki en önemli neden her zaman filmlerde ve televizyonda tasvir oldugu gibi birçok ülkede nüfus, uzun boylu ve ince degildir hayata geçirilmesidir. Gerçek yasam kadinlarin çogu büyüktür. Aslinda, çalismalar ABD’de kadinlarin yaklasik% 60 Boyutu 14 ve üstü iç çamasiri giymek oldugunu ortaya koymustur.

Arti boyutu iç çamasiri hemen hemen akla gelebilecek her desen, stil ve renk artik kullanilabilir. Sutyenler ve gecelikler için korse itibaren, iç çamasiri her türlü simdi piyasada mevcuttur. Iç çamasiri üreticileri simdi de büyük boyutta kendi ürünlerinin tüm üretmeye baslamislardir. Ancak, modern arti boyutu iç çamasiri sadece küçük bir versiyonu daha büyük boyutta degildir. Bu özel olarak tasarlanmis ve arti boyutu kadinlarin kivrimli figürü karsilamak için kesilir.

Arti boyutu iç çamasiri piyasa üzerinde geldi baska önemli bir degisiklik oldugu ürünlerin yani ‘küçük arti boyutlari’ artik kullanilabilir olmasidir. Arti ölçekli iç çamasiri Boyutu 14 itibaren kullanilabilir olacaktir süre önce, ortalama büyüklükteki kadin için iç çamasiri ürünleri, ABD Boyutu 10 kadar kadar sadece mevcut idi. Sonuç olarak, Boyut 12 veya benzer boyutlarda iç çamasiri giyen birçok büyük dahili kadinlar çok zor kendi boyutu ürünleri bulmak için bulur. Bu durum simdi düzeltilmesi ve iç çamasiri ‘arti-size kategori içinde, boyutlari genis bir dizi mevcut degil.

Eger arti boyutu iç çamasiri sikici ve zevksiz olacagini düsünüyorsaniz, yanilmaktadirlar. Arti boyutu iç çamasiri gibi, sik güzel ve diger boyutlarda iç çamasiri gibi rahat olabilir.

Arti boyutu iç çamasiri pazar hizla büyüyor olmasi kadinlar kucakladi yol gösterir. Bir arti ölçekli kadin iseniz Yani, artik endise gerekir.